Mazec (2010) (pořad)

Trapárna, Dejdar už je dávno okoukanej a nemá co nabídnout, blbka Hrachovcová jakbysmet. Hlavně že lowáčky se sypou, to je duležité:-)

Václav Havel, věčný buřič (2009)

K čemu takový to dokument? Kde je většinou jen samá chvála (od lidí kteří se s Havlem buď svezli anebo mu lezli do..), záměrné zamlčování důležitých věcí a faktů a dokonce i lži. Já říkám k ničemu. Samozřejmě že do televize z větší kritikou na osobou tohoto pána, jen tak někoho nepustí, proto je lepší si vyhledat info na netu a to v nemainstreamových zdrojů, a to se pane dovíte věci:-) Shlédnuto čistě ze zvědavosti. nejvíc mě rozesmálo info že si z těch jeho her, které tu byly zakázané, ale hrály se v zahranicí (kdo je však hrál to už se divák nedozví) si tu pan Havel dokázal vydělat na chalupu:-))

Hlas lidu, hlas boží (2008) (TV film) odpad!

Kecy, lži, cílené manipulace, demagogie, člověku je po shlédnutí takovéhlého dokumentu, tak akorát na blití. Tak ještě správně s mladými lidmi manipulovat a máme vyhráno. 80% takzvaných zpráv jsou lži, polopravdy a mystifikace. Lidé už dnes nemají přístup ke skutečným událostem, sledují filtrované blbiny a myslí si že jsou informováni! Posranec=profesionál aha, to jsem se zvesela zasmál:-) Máme demokracii huráá, veselme se, o nás, bez nás:-) Obyčejní lidé na ulici měli pravdu, ale co s tím, problém je úplně někdy jinde a není to ani tak u politiků, kteří hájí úplně jinší zájmy než ty naše-vaše. Bývalí poslanec Dlouhý (vl.jm.Fanklstein) ten neměl chybu s těmi svými moudry, stejně tak Kalvoda a spol, ti všichni by se měli zahrabat metr pod zem, a vůbec se na veřejnosti neukazovat!

Někdo to rád horror (1984) (divadelní záznam)

Dobrá šaškárna, nevím ale proč zrovna Bítls jako hudební doprovod tohoto dílka, každopádně ty se neoposlouchaj nikdy co:-)?

Zlatí úhoři (1979) (TV film)

Na mě osobně moc melancholické, a samé ryby, ryby a zase jen ryby, poněkud statický děj, mezitím prázdno, natáčení si ale i tak museli všichni protagonisté nadmíru užít, zvláště pak pan Hrušinský, pro kterého bylo rybaření jeden z jeho hlavních koníčků, děděných na syna, vnuka, atd. Nic proto panu Menšíkovi, ale do této role se moc nehodil, je pravda že jeho znalosti o rybách, byly úctyhodné, ale zas zde nehrál až do konce, od druhé půle to už byla čistě Hrušinského záležitost, a toho malého kluka. Pozdější Srnce mám radši i díky větší dramatičnosti. Heřmánek byl přeci jen Heřmánek:-) 3* tak akorát, film i trochu nudí.

Závrať naruby (1977)

Parádní parodie, která neomrzí narozdíl od jiných!

Historie.cs (2008) (pořad)

Pořad „Historie.cs“ vypadá takhle na první pohled dost kultivovaně. Problém tkví v tom, že „názory“ přítomných odborníků jsou často prezentovány jako fakta a fakta jako názory. Ne, prostě ne, já osobně si z touto formou pořadu dnes už nevystačím, já radši onu historii pod pokličkou, tu kterou nás neučili, a tu, o které se v podobných pořadech nikdy nic nedozvíme. To si mohu otevřít rovnou wikiprdii:-) Lže se všude a všem, tak proč by se nemohlo lhát i tady? „Koho chleba jíš toho píseń zpívej“. Většina lidí bude věřit všemu možnému jenom ne pravdě. Pravda je totiž to, čemu nikdo nikdy nechce věřit.

Půl domu bez ženicha (1980)

U tohodle filmu nikdy nevím jestli se mám smát nebo brečet, vždycky jde spíš o jakousi křeč. O legraci tu rozhodně nejde, k pokukání se tu toho moc nenajde. Novodobá varinta na roli otce-tyrana v podání Vladimíra Menšíka, to je tak jedině co zde zaujme.

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Parádní jízda napříč starou Evropou s neuvěřitelně střelenou cool rodinkou! Co víc si přát, takhle na sobotní podoledne nebo sváteční den. Chevy Chase ve formě!

Poprvé... (2007) (TV film)

Prehistorie vysílání ČST...aneb všechna televizní "NEJ" a různá prvenství v různých kategoriích.