Oranžová láska (2007)

Skvělá vizuální stránka a práce s kamerou. Vše doplňuje příjemně laděná hudba v pozadí. Ač ne příliš využit příběh dvou mladých lidí a podivného nájemce. Ale i přesto zajímavé dílo!

Hon (2012)

Opravdu až člověka mrazí, jak dětský výmysl dokáže změnit život úplně naruby. Z přítele se stává nepřítel, z občana vyděděnec. A pravda se skrývá za lží, která byla myšlena nevinně. Jak snadné je učitela takhle potupit...smutné, ale pravdivé. Skvělý výkon Madse Mikkelsena.

Smrt si říká malárie (2013) (TV film)

Silný příběh, skvělé prostředí, ale ne všichni z herců svoji roli prožijí tak, jak by se slušelo...škoda, ale stojí za to se určitě aspoň na film podívat ;)

Mama (2013)

Právem opěvovaný horor, který však v sobě skrývá i psychologické prvky, dětskou mysl a pojem vlčí děti...Napínavé, skoro dokonalé...i přes některé ty klišé prvky.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nemůžu srovnávat s knihami, neměl jsem ještě tu možnost si je přečíst, ale mě osobně seriál zaujmul už od prvního dílu...herci ve svých postavách, nádherná scenérie, emociální hudba, dokonalá kamera, střih...příběh, který nenudí a ani snad nemůže.

Nic nás nerozdělí (2012)

Velice silně na mě ten film zapůsobil...tsunami změnilo mnohým život a i o tom ten příběh je. A vůbec není třeba vědět více o postavách. Jdou z toho emoce.

Hotel Transylvánie (2012)

Pěkně povedené :-), člověk se zasměje a přinese mu to odpočinek :-)

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Těžko hodnotit, každý by si měl na to udělat obrázek svůj. Klišé, neklišé...něco to člověku vždycky přinese. Mně se to osobně líbilo a dala mi to něco. Výborně je zde ukázán život studentů, jak se cítí, jak všechno kolem má vliv na dospívajícího člověka, jak důležití jsou PŘÁTELÉ a jak může život skončit/začít...Obsazení, které mělo nalákat, určitě pomohlo. Emma Watson ukázala, že nechce být jen teen v Harry Potterovi, ale že je v ní i něco jiného a osobitého. Dal bych tomu příběhu šanci .-).