• Krátkometrážní

Na vlásku šťastně až navěky (2012)

Skvělý animovaný filmeček, ve kterém jsem se totálně zamilovala do chameleona. Od chvíle, když začne chameleon s koněm hledat prstýnky, jsem se fakt bavila.

O Dorotce - Dorotka a pštros (1974) (epizoda)

O něco slabší než díl s Kájou, ale jsem tak unesená z Koka, že nejde dát pod 3*. Na tak mrzutého, protivného, negativistického a otravného papouška je radost pohledět.

O Dorotce - Dorotka a zpěvák (1975) (epizoda)

Byla jsem donucena okolnostmi se dívat na Dorotku a ...., ale tenhle díl mě opravdu pobavil. Když se v kreslené pohádce objevil plakát Mistra spolu s jeho zpěvem, fakt jsem se zasmála. Takže ty tři hvězdy za originalitu.

Farma (2012) (pořad) odpad!

Sice jsem nevydržela ani jeden díl sledovat dýl než 3 minuty, ale myslím, že není třeba se trápit déle, abych si na tohle mohla udělat názor. Přehrávající a místy afektované Čágo belo , brutálně nesympatičtí soutěžící a všechno se to odehrává v čarokrásné krajině nějakých Prdelovic. Samozřejmě nechybí intriky, romantika, dobrodružství....

Perverzáci (2011)

Je těžké hodnotit všechny tři příběhy jako celek, protože každý z nich byl zajímavý něčím jiným. 1 House and Home se zajímavě rozjel a začínala jsem být naladěná na fakt perverzní snímek. Pak se z houmlesačky stala krvežíznivá zoombie a je po atmosféře. Povídka spadla o celé 2 hvězdy. 2.Mutant Tool se jevil od začátku jako nuda, takže jsem zvažovala zbaběle posunovat dál. Konec a pointa ale celkem příjemně překvapil. I když stékající sperma bylo ale jednoznačně to nejnechutnější, co se v povídkách objevilo...3x fuj! 3. Povídka Bitch měla slušný základ a nejlepší konec ze všech tří povídek. Zcela perverzně se přiznám, že by mě zajímalo, co s ní ti psi všechno dělali....Bohužel jsem od celku čekala víc, takže slušných 50%.

Bůh masakru (2011)

Ještě několik hodin po vypnutí filmu nevím, co si o tom pořádně myslet. Čtyři výborní herci, jeden newyorský byt a spousta témat...Prostě si myslím, že se z toho dalo vyždímat víc.

Kůže, kterou nosím (2011)

Moje první setkání s Almodóvarem, které bylo zpočátku nedůvěřivé a plné očekávání. Teď ale můžu říct, že dopadlo nad očekávání skvěle! Výborný film, který měl děj, napětí, erotický náboj a nádherného uzrálého Banderase.

Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (seriál)

Mnohé z uvěřitelných příběhů jsou nadprůměrné, ovšem pár jich je těžce průměrných. Jinak ale musím souhlasit s tím, co napsala kritika - "Chaunovy hororovité příběhy představují svého tvůrce jako cynika, jenž v kotli míchá vývar z lidských malostí, nectností i směšností a opájí se zápachem, který z vývaru stoupá."

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Story o Samovi a malém černém chlapečkovi mě nijak zvlášť nedojalo, neoslovilo, ani mě popravdě nebavilo. Ty tři hvězdy dávám za příběh Anny a Sama číslo 2. Malin byla skvělá a i bez vlasů nádherná! Věřím, že kdyby byl film jen o ní a Samovi č.2, bylo by to na 4*.

Diplomová práce (1996)

Po celou dobu filmu jsem byla mezi 3* a 4*. Ani na konci filmu jsem ještě nevěděla, kolika hvězdami film ohodnotím, protože na jedné straně je fakt, že jsem se ani chvíli nenudila a že mě film opravdu zaujal. Dokonce jsem se ani nepozastavila nad nelogickým a slaboduchým jednáním hlavních postav. Už jsem si zkrátka zvykla, že ve většině filmů se před někým prchá do sklepa, do temných místností a hlavně někde, kde nikdo není. ALE! Něco mi mi tam trochu chybělo, nebo přebývalo...zkrátka tam bylo něco málo, kvůli čemu ty 4* nedám. Kdyby to ale šlo, dám 3 a půl!