Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Ať s tím jdou už do prdele!! Kdo na tu pí*ovinu má furt čumět? V porotě jsou furt ty stejný buzny, rádoby slovenská zpěvačka Dara, která se sere do Čech, potom její vyžraný přítel s cool jménem Rytmus "som vymyslel", kariérista a slizoun Leoš atd... Porota tvořená největšími pošuky z obou zemí, co z toho asi vznikne za sračku?

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Z knížky natočení kravina. Hlavní postava zhýčkaný fracek z města, který se rád schovává pod hladinou a za kamaráda má kulhajícího hybrida. Matka hlavní postavy, zakomplexovaná kráva, která to táhne s tlustým prasetem a kvůli které se musí hlavní hrdina vydat do pekla, já osobně bych ji tam nechala. Potom zde máme bohy, kteří připomínají frajírky z reklamy na ADIDAS a také napůl koně Pierce B.. Děsná konina natočená pro úplný vypatlance. Příjemnou zábavu :)

Prostřeno! (2010) (pořad)

Nelíbí se mi rivalita mezi soutěžícími, kteří se chovají jak stádo neslušných kreténů, kteří chcou hlavně PRACHY a ještě jednou PRACHY! Jinak jsem se díky tomtuto pořadu naučila vařit pár nových jídel, takže to má i své kladné stránky.

Odložené případy (2003) (seriál)

Moc dobrý seriál s promyšleným dějem. Mám ráda, když se v seriálu protíná minulost s přítomností a když nevíte na první pohled, kdo by mohl být vrahem, jako u Columba ;)

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Slovakia útočíííííííí!!! Nevím, možná mindrák, že ČR natočila něco jako nemocniční telenovelu a slováci ji hned chtěli taky, ale zřejmě se netrefili. Tomu se říká BLBOST! - mírně řečeno.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Co dodat? Chcete si znechutit všední den nějakou českou sračkou? Mrknětě na tohle! Film pro důchodce a jiné životem zklamané lidi ;)

Resident Evil (2002)

Zajímavý film, který odpovídá svému žánru. V pár scénách mě malinko postrašil, ale úplně největší dojem na mě zanechal zombie s vymknutým kotníkem a se sekerou v ruce ;)

Přátelé (1994) (seriál)

FRIENDS FOREVER!!!!!!!! ;)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Parádní oddychový seriál, který patří k mým nejoblíbenějším. Obsah je podobny jako u přátel, místo šesti přátel je pět, kteří většinu času posedávají v baru a mluví o svých zážitcích. Nejoblíbenější postavou je pro mě Barney Stinson, abormální sukničkář, který střídá néjen ženy, ale i obleky. Potom tu máme Teda, který by se rád stal úspěšným architektem a k tomu ještě hledá svoji vyvolenou. Lily a Mashall, budoucí manželé jsou roztomile sehraná dvojka, někdy až nechutně moc ;). Robin, hlasatelka zpráv, která svou práci ze srdce nenávidí a nemá dobré vztahy se svým praštěným tátou, a jako by to nestačilo, celá parta si z ní dělá legraci, protože pochází z Kanady. Tento seriál mě dokázal přivést na jiné myšlenky a hodněkrát jsem se u něho zasmála ;), nemám nic co bych vytkla.