Bláznivá dovolená (2015)

Z tohohle filmu rozhodně nebude taková klasika, jako z toho původního. Každopádně asi budu pro hodně lidí primitivní pitomec, ale tohle od ujetejch komedií s fekální humorem očekávám a dostalo se mi toho víc než hodně a tenhle rok to patří do top 5ky. Takže kdo patří ke skupině chytrých a vkusných lidí s vysokým IQ, kteří chtějí chytrou komedii připomínám, že zde jde o FEKAAAAAALNIIIIIIII HUMOR pro asi méně náročné diváky asi nebo co, cože nebo co.

Převrat (2015)

No Escape co dlouho neskape. Realisticky na velké úrovni a napínavé až do poslední chvíle. John E. Dowdle opět prokázal svoji schopnost natočit napínavý biják, který opravdu nenudí ( opět ). No prostě šikula.

Nesmrtelný (2015)

Zpočátku jsem byl docela nadšený, ale po chvilce jsem zjistil, že Nesmrtelný nemá v rukávu žádné překvapení, zápletka, herci, režie, akční scény... všechno je otravně podprůměrné. Tempo začne zadrhávat a kvalita filmu klesá. Sci-Fi ? Ani omylem. Nesmrtelný stojí především na napjatém očekávání a není to film vyloženě špatný, ale je až zoufale neoriginální a tuctový a určitě nesmrtelný nebude a za pár hodin na něj zapomenete.

Signál z neznáma (2014)

Mysteriózně pomalé tempo filmu kupodivu na mě udělalo dojem. Film plný otázek s dobrým vizuálem. Otázka zní - The Signal je a) Opravdu tak zajímavý jak říkám? b) Hrozně pomalý a nudný a navíc s Laurencem Fishburnem, který je v poslední době zárukou špatných filmů? c) Jsem piča a prostě si ho pustíte? llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllc

Hra na hraně (2013)

Jakožto hráč pokeru filmu fandím, herci namístě, dějově pro mě zajímavé. Je to takový ten dobrý průměr, ale bez šťávy.

Chladnokrevný (2012)

V promrzlém kriminálním thrilleru uvidíme hodně sněhu...................:)................a budeme se moci spolehnout na kvalitní herecké obsazení. Chladnokrevný je surový a nekompromisní film, kterému rozhodně neschází tempo. A i když je to stokrát viděný thriller tak mu dávám palec hore.

Jednou ranou (2013)

Film nepostrádá napjatou atmosféru ovšem ta dlouhá stopáž mu jen uškodila a vzhledem k tomu, že Sam Rockwell proti sobě tentokrát nemá žádného silného konkurenta a celý film táhne sám se může stát, že to diváka odradí.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Ujetost se spoustou oplzlých fórů, celý film se pořád snaží bavit vtipy, které jsou výborné až geniální, ale někdy zase zoufale nehumorné a jednoduše nejsou vtipné. Seth MacFarlane vytvořil zábavnou komedii, která má svoje limity a momenty co stojí za h...o. I přes roztomilou Charlize Theron a zajímavého Liama Neesona film trpí silnou nevyrovnaností a nastává tak otázka zda to dnešnímu publiku bude stačit. Pro mě zlatý střed, film pobavil, ale čekal jsem víc.

Zpátky do ringu (2013)

Že se ještě oba pánové objeví v rolích boxerů by málo kdo čekal ( hlavně u De Nira ). To by ale Hollywood nebyl Hollywoodem aby divákům nezajistil, že si ( penzisti ) ještě někdy sundají před kamerou trička. Sice než o box se spíše jedná o vtipný pohled na souboj člověka s věkem, ale po zhlédnutí musím říct, že volba to byla naprosto správná. Peter Segal vytvořil zábavný, příjemný a nenáročný film, který příjemně utíká, člověk se nenudí ba se bezvadně odreaguje a nakonec si může odškrtnout fajn film.