• Krátkometrážní

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Než samotný film, byl spíše zajímavý život Barryho Seala. Žil až teda neuvěřitelný život, dobrodrůžo jako blázen. Ono být "kamarád" s Medelínským kartelem a samotným králem Pablem Escobarem se nepoštěstí opravdu každému. Ale ona to taky žádná výhra nebyla. No, ale k samotnému filmu..natočeno celkem ve vysokém tempu, hluchá místa nebyla a film bavil od začátku do konce. Tom Cruise ať to není můj oblíbenec to zahrál skvěle a bavil mě. Jako fanoušek Narcos jsem si to užil i přesto že na 5 to nebylo.

OA (2016) (seriál)

Co to sakra bylo? koukalo se na to ze začátku moc pěkně, těšil jsem se na pointu, která nepřišla, nebo mi prostě vůbec nedošla. Prostě a jednoduše jsem vůbec nepochopil o co šlo. Myslel jsem, že konec mi to trošku osvětlí, ale vlastně úplně naopak. No ale jsem rád, že nejsem jedinej. S tímhle jsem šáhnul teda vedle. Dávám slabounké 3 hvězdy za "záporáka" vědce, který tam snad jediný hrál.

Dunkerk (2017)

Válečný film trochu jinak. Bezpochyby syrová podívaná, která nenechá vydechnout ať akcí nebo hudbou, ale stejně si nemůžu pomoct, pro mě na úkor příběhu. Velmi málo dialogů, což nebylo na škodu. Hlavní postavy mě neoslovily. Možná to byl účel aby ukázali, že to byli jenom lidi a ne nějací hrdinové, ale i tak. Kdyby se Tom Hardy na konci neobjevil bez letecké masky, tak bych zapomněl že tam hraje. Silné 3 hvězdy.

Assassin’s Creed (2016)

A sakra, tak tady bylo něco špatně. Takhle zpatlanej příběh jsem dlouho neviděl, bojové scény fajn, ale vlastně mě vůbec nezajímalo jak to skončí a to se mi moc nestává. Nezachránil to ani Fassbender, kterého mám jinak rád. Škoda potenciál to mohlo mít větší, ale scénáristi se nevyznamenali ani trochu.

One Man Show (2008) (pořad)

Hodnotím 2.řadu a jeho videa např. s Justinem Beabrem a pak hlavně s dílem o prostřenu, které nemělo chybu.Ten chlap má opravdu nápady a odvahu před kterou člověk musí smeknout.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

No, tak to byla těžká paráda, film nabitý hláškami, které naštěstí nebyly trapné jak to občas v amerických filmech bývá. Podívaná ve 3D tomu samozřejmě něco málo přidala, ale i tak...i příběh byl zajímavý, nebylo to jenom o efektech, které byly teda skvělé. Člověk žasne, co se dá dnes natočit před zeleným plátnem. Sice jsem příznivec spíše "klubových" filmů založených na příběhu, ale tohle fungovalo skvěle. Lepší jak první díl. No a kdo by nechtěl malého Groota domů že:)

Uteč (2017)

No musím říct, že mé očekávání to nesplnilo. Čekal jsem od hororu v červených číslech něco lepšího, originálnějšího. Samozřejmě když to vemu tak, že to byl první počin od Jordana Peela, kterého znám hlavně z jeho vtipných skečů, tak to úplně špatné nebylo. Ten potenciál tam je. Postavy dobré, paranoia na místě. Určitě jsem se nenudil.

Zabijáci z maloměsta (2017)

Skvělá černá komedie. Dánové jsou opravdu mistři ve svém oboru, absurdní až trošku zvrácený humor, který ale nepůsobí trapně, právě naopak. Smíchy jsem se mohl potrhat. Takovou zápletku prostě nemůže vymyslet nikdo jiný než oni. Jen víc takových filmů.

Tohle je náš svět (2016)

Příjemný film, který člověka donutí se zamyslet. Život jaký žili hlavní hrdinové, mi byl velice sympatický. Sám bych takhle asi žít nedokázal i když bych třeba chtěl. Ale konzum a společnost vládne světu i tomu mému bohužel, aneb nemám na to koule. Skvělý Viggo a skvělé jeho děti, které mají větší inteligenci a schopnosti než valná většina lidí. Silné 4 hvězdy.

Sowon (2013)

Naprosto psychicky vyčerpávající film, který tlačí na emoce, ale tak nějak nenuceně a uvěřitelně. Film pro hodně silné nátury. Při sledování první poloviny mi opravdu nebylo hezky po těle, ale z filmového hlediska další korejský skvost. Asi nejlepší dětský výkon, který jsem měl tu možnost vidět, neskutečné.