• Krátkometrážní

Slídil (2014)

Tyo tak co k tomu říct, Jake Gyllenhaal naprosto slizkej a hroznej ve smyslu postavy. Ještě jsem snad neviděl film, u kterého bych tak neměl rád hlavní postavu a zároveň se mi tak líbil. Novinařina to je byznys panečku, jestli sem někdy neměl rád média, tak po tomhle filmu je nesnáším 2x tolik.

Jonny Vang (2003)

No krásná norská komedie, bavil jsem se. Jen mi je divný, že sem na ten film nepřišel dřív, každopádně velmi zajímavý příběh, no a ten konec, to opravdu můžou vymyslet jen seveřani. Pro mě nejlepší role Aksela Hennieho. Hodně pěkné 4 hvězdy.

Spása (2014)

Western v dánské režii. Panečku, jak tenhle žánr nemusím, tak toto bylo zase dílo, které mě nesmírně bavilo. Ne tak předvídatelné, jako klasické americké westernovky a celkově jejich filmy. No a nemůžu si pomoct, Mads je prostě Mads. A Evička nemusela ani promluvit a přesto byla úžasná.

Trabantem až na konec světa (2014)

Jestli něco obdivuju, tak tyhle pány a dámu. Jen tak si vyrazit s trabantama na 21 tisíc kilometrů dlouhou cestu. Tak proč ne viď...dobrodružství, který se jen tak nevidí, klobouk dolů.

Zmizelá (2014)

Sice slabších, ale i tak 5 hvězd. Na americký film velmi nepředvídatelné a překvapující. Takže když v půlce zjistíte, jak to vlastně je, tak to vůbec tak neni. Trošku jsem se bál stopáže, ale za celý film jsem se nenudil. Fincher ukázal, že prostě umí. Rosamund Pike předvedla taky velice pěkný výkon, mrcha jak má být.

Tým na hraně (2010) (TV film)

Rachna kachna toto letělo! Díky hoši.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

No k tomuto už nelze moc říkat ani psát. Podle mě obrovský seriálový fenomén dnešní doby. Specifický inteligentní humor, který nemá v seriálu moc obdoby. Hlavně postava Sheldona Coopera je ojedinělá. Úžasný výkon nejen od něj. Jeden z nej sitcomů.

Potomci (2008)

No já nevím, za mě uplná paráda, dost tomu napomohla správná nálada. Výsledná pointa velmi zajímavá. Krásnej příběh.

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

Jedna z nejlepších satir, kterou sem kdy viděl. Humor úžasnej, prostě paráda. Marek Daniel prostě umí. Nedoceněnej herec.