• Fantasy

Pako mých snů (2011) (TV film) odpad!

No jo, no jo, Disney Channel.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Asi druhý nejlepší díl. První byla jednička a tohle se mi líbilo asi tak stejně. Párkrát se zasmějete, jednou mě to dokonce smíchy rozbrečelo, příběh neni nudný. Viděno v kině s CZ dabingem

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Jenom kvůli někomu, koho znám... A taky kvůli Nele.

H+ (2011) (seriál)

Uvidíme, jak se to ještě rozjdede, námět je velmi zajímavý. Na H+ čekám už více jak rok a konečně jsem se dočkal. 31.8.2012 - snižuji na jednu hvězdičku, viděl jsem všechny dosud odvysílané díly (8 dílů) a kromě pilotu se v žádném už nic nestalo. Dějová linie zamotaná jako prase, pokaždé vám do hlavy nacpou nějaký Indy a Italy nebo Švédy. Každý díl prostě o něčem jiném, dozvíme se vůbec někdy, proč umřela půlka planety? 20.9.2012 - zvyšuji na dvě hvězdičky, z důvodu dílu č. 11, který se opět odehrával ve Finsku a já se nemohu dočkat, až se to vysvětlí. Jinak garážová linie pořád o ničem, viděl jsem všechny odvysílané díly (12 dílů) a vážně už bych se rád dozvěděl, proč umírají lidé.

Paranormal Activity 3 (2011)

Pro mě rozhodně o něco lepší než jednička, ale zde jsem se nebál tolik jako při jedničce. Jenom to bylo trošku víc dějově usazené.

Noční rande (2010)

Zaujal mě popis. Průměrná americká blbůstka, která místy funguje, ale jinak je naprosto trapná a o ničem.

Iron Sky (2012)

Celkem záživná dementní komedie na kterou jsem šel jenom proto, že mi nedávali Dobu ledovou 4. Iron Sky není filmem, který vám na dlouhou dobu utkví v paměti, ale příjemně vás překvapí efekty, celkovým dějem, hudbou a prezidentkou Spojených Států. Nevěřím, že tento film stál jenom 7,5 milionu.

Red (2010)

Tady naopak to vysoké hodnocení nepochopím. Na RED jsem se děsně těšil a o to víc jsem byl zklamán. RED nemá absolutně žádný děj, nic se tam naděje a kdo tohle nazval komedií, taky nechápu. Přidávám hvězdičku za scénu mezi kontejnery a hlášku "Já ti dám dědka."