• Fantasy

Hotel snů - Srí Lanka (2010) (epizoda)

Takový pěkný rakousko-německý Lonely planet. A ty sloooni :-)

Muž odnikud (2010)

Hláška dne. Hrdina, kterej právě přišel o to poslední, na čem mu záleželo. Stojí před padouchem a jeho bandou: "Kolik můstků máš? Cooo? Provozuju zastavárnu. Beru zlaté zuby. Kromě zlatých zubů rozdrtím cokoliv" Konečně korea jak ji mám rád.

Alenka v říši divů (2010)

Rozhodně ne tak špatné jak se říká. Nejslabším článkem je animace, zbytek příjemný nadprůměr.

Ájurvéda - umění bytí (2001)

Dokument pro ty, které zajímá odlišný přístup k medicíně. Možná jednou nastane doba, kdy přestaneme do sebe cpát ibáče a budeme žužlat kůru, olizovat kameny a schízu léčit smíchem.

Armageddon (1998)

Velký režisér, velcí herci, velká kamera, velká hudba, velký scénář, velký střih, velká zábava. Prostě jeden z největších amerických filmů všech dob a má oblíbená popcornovka.

Baekyahaeng (2009)

Film roku? Korejci jsou na tom ještě hůř než jsem si myslel. Krize pokračuje. Tuctová, přes dvě hodiny dlouhá krimoška.

Tajemství mumie (2010)

Ženská (na spoustě místech se dá ale o její ženskosti pochybovat), co léta na pterodaktylovi, plynně francouzsky hovoříci egyptské mumie.....kokotina

Rambo: První krev (1982)

Jako dítě jsem obdivoval osud hrdiny, kterej se stal obětí nespravedlnosti a teď zjišťuju, že ten kluk ušatá byl vlastně nemocnej a potřeboval pomoc psychologa. Žádná duchaprostá střílečka, ale férové psychologické drama.

127 hodin (2010)

Chápu, že s hercem, kterej se nemůže pohnout ani o píď, je v pustině mimo civilizaci, tak se velké divadlo se silným příběhem hrát nedá. Naskytla se ale unikátní příležitost nabídnout divákovi obraz vnitřních pochodů člověka, kterej ví, že šance na přežití se blíží limitně nule. Boyle s Francem se šance bohužel nechytli. 2,5*

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Já bych tu ženskou s velkýma hnědýma očima nepodceňoval, Esmeralda byla na tom podobně a jaká se z ní stala legenda. Po jednom díle (a asi i posledním) si netroufám hodnotit. Třeba babi byla ze Šeherezády nadšená. A to telenovely nesleduje! Něco na tom možná bude.