• Fantasy

Světová invaze (2011)

Chápejte, na agresivní emzáky je třeba vzít pořádnou bouchačku nebo se musí krapet poškádlit cé čtyřkou, tady jde o kejhák. Pečlivě srolovaným, kvalitním scénářem je neumlátíte! Už nepochybuju, že mariňáci jsou nejcool gayové na týhle planetě. 3,5*

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Typická Carreyovka - pitvoření, gagy....V tom snad nemá konkurenci. Ale pořád nic oproti nepatrně odhalené abdominální části Renée Zellweger.

Piráti (2005)

Lechtivý film s jakýmsi příběhem, jakousi výpravou a jakýmisi triky. Je hezké, když se dva (až tři) lidi mají rádi, ale¨něco je špatně, když ony lechtivé scény jsem z nudy nucen přetáčet. Navíc na můj vkus moc vysoká koncentrace silikonu na metr čtvereční. Pravdou ale je, že holky daly do natáčení to své hérecké srdíčko a divočily na 120% :-)

Na pokraji slávy (2000)

Rock pro fandy dávno za zenitem (no jen si zamáčkni tu slzu) a uťápnuté intelektuály s patkou pečlivě sčísnutou do prava. Já osobně prosím víc basů, větší hloubky, protočit volume a pořádně říznout do strun!

Hluboké hrdlo (1972)

Vynikající rozjezd, slabší dojezd, každopádáně docela legrace.

Raw Iron: The Making of 'Pumping Iron' (2002) (TV film)

Proč v osmdesátých letech rapidně stoupla popularita fitness center? Proč v akčních filmech přestaly hrát chcíplotiny? Po kom je pojmenovaná prestižní kulturistická soutěž s tisíci účastníky? Kdo si vystřelil z diváků, aby kultovní „Pumping Iron“ na sebe vydělal? Koho obdivují Eastwood, Sly, Cameron, The Rock? Která hora svalů má charisma? Odpovědi na otázky mají společného jmenovatele, Arnold Schwarzenegger.

Všechno je sračka (2009) (studentský film)

Déčko je řízek, ale autor dokument absolutně neukočíroval.

Stigmata (2009)

Stigmata symbolizující Brunovo utrpení měla jen minimální duchovní přesah. Aliagův film se klidně mohl jmenovat Burské oříšky. Tlouštík toho moc neřekne, film si tak nějak plyne a nic zajímavého nepřináší.