• Thriller

Bitva u Midway (2019)

Naprostá pecka!Konečně po delší době výbornej válečnej film.O to větší překvapení že v režii ,,Mistra Katastrof Rolanda Emmericha´´.

Irčan (2019)

Don Scorsese se starou mafiánskou partou,natočil opět veledílo,které pokud má být posledním filmem v jeho bohaté karieře je hvězdným rozloučením.Pánové Niro,Pacino,Keitel a Pesci opět předvádějí opravdové herecké umění,které v čele s již zmíněným Mistrem Scorsesem již patří mezi filmové klenoty.100%

Amundsen (2019)

Mě se to líbilo.Nějak sem nepobral to nízké hodnocení.Film má napětí i solidní výpravu s dávkou dobrodružství.Dobrej filmek 75%.

Na špatné straně (2018)

Po dlouhé době kvalitní drsnější krimi oldschoolového rázu.Mel Gibson jako stárnoucí polda a jeho kolega Vince Vaughn si řádně podávají bandu lupičů.Nečekané drsné konečné finále,film jěště zvedají na kvalitě.Paráda!

Ad Astra (2019)

Výprava super!Efekty super!Brad i Tommy super!Jen ten děj mohl být trošku s napínavější zápletkou.Za mě 75%.

To Kapitola 2 (2019)

Nějak nechápu to nízké hodnocení.Podle mě je TO,jak jeho 1 tak i 2 část na to jak je kniha obsáhlá,tak filmově skvěle zpracováno.Já se teda dobře bavil.Lekačky,hororová atmosféra pěkně po dávkách.Dávám 5 hvězdiček bez váhání.

Dálniční hlídka (2019)

Parádní oldschoolová jízda ve filmovém zpracování o honbě za nejznámějším zločineckým párem v historii Ameriky,v čele se dvěma ikonickými hereckými tahouny Hollywoodu 90´tých let.Paráda!!!

Kapitán James Cook (1987) (seriál)

Velmi povedený TV seriál o jednom z nejznámějších mořeplavců,z pěkně rozvinutým a poutavým životním příběhem.