Ferrari (2023)

Silný tři hvězdy. Kdo má rád rychlý gumy, užije si. Ne tak, jako při Formuli, nebo Rivalech, ale pro alespoň bude zase o něco víc in ve světě Ferrari.

Lights Out (2024)

Béčková podívaná, jak vyšitá. Konec úplně nepotěšil, ale fighty, jak ty pěstma, i zbrojním arsenálem ok.

Nad propastí (2023)

Docela odvážný kousek, který ani nepotřebuje tolik pompézních katastrofických scén, i když ty jsou tady taky, a vystačí si s minimalističtějšími scénami. Všechno vytuněný sympatickým obsazením a rodinným dramatem, který jakž takž funguje.

Smrtihlav (2017)

Nemůžu si pomoct, ale tohle je pořád to nejvíc odsýpající provedení atentátu na Heydricha. Člověk se sice kvůli rychlejšímu tempu ani nestihne s postavami moc sžít, ale ani to mi moc nevadilo.

No Way Up (2024)

Asi si začnu vybírat filmy podle slabého hodnocení na csfd:). Tohle je přesně to "malý velký" béčko, ze kterého se povedlo vytřískat docela slušnou dávku napětí. Žraloků, napínaček a načasování  tak akorát. Spokojenost.

Stvořitel (2023)

Roboti, co jsou za klaďasy a lidi, co jsou zase za padouchy. Trochu divná budoucnost, ale nuda to nebyla. Btw. super sound.

Offseason (2021)

Jako ne úplně povedené béčko z devadesátých let. Uf, ztráta času.

Den díkůvzdání (2023)

Jeden z lepších a masakrálnějších slasher naháněček. Ono to sice na druhou stranu vypadá, že jde o průměrnou vyvražďovačku. Jenže doba tohohle žánru od dob Vřískotu jaksi vyvanula. Tím spíš boduje tenhle den krocanobraní in movie.

Redeeming Love (2022)

Romantickým filmům se docela vyhýbám. I okolo tohohle jsem dlouho přešlapoval. Nakonec velké překvápko. Jasně, že všichni budou kritizovat chování zamilovanýho farmáře, kterej by si nechal na zádech i to dříví štípat. Na druhou stranu tenkrát bylo evidentně možný všechno. O to uvěřitelnější, i přes svojí neuvěřitelnost, tenhle film je.

Nikdo tě nezachrání (2023)

Nečekaná pecka. Nechyběla přehlídka emzáků, lekačky, napínavá atmosféra, sympatický Rambo v sukni, i drama zápletka s vizuálně ok flashbackem a k tomu super sound.