Valkyrie Drive: Mermaid (2015) (seriál)

Vážne seriózne rozmýšľam nad psychickým stavom tvorcov... Koho preboha toto napadne... Ale ak mám byť úprimný - stále lepšie ako Angel Beats!

Bezvadná dvojka (2007) (seriál)

Vskutku milé a zábavné. Pre mňa (185cm) je dosť komické sledovať Risu vykreslenú ako obryňu. Risa ma bavila (skoro) celý čas (až na pár častí s Mimi ktoré boli zbytočné). Taktiež môžem povedať že mám podobnú povahu ako Otani. Škoda že je to tak nereálne, ale vykreslenie dneštného vzťahu by bolo dementné. Ak by som to mal porovnať s dosť podobnou Toradorou!, Lovely Complex mal určite menej hluchých miest, aj keď mal slabší (či skôr nie tak dojímavý) koniec. Škoda tých pár častí pred koncom, šiel by som možno aj vyšŠie. 4*

Ani Tore! EX (2015) (seriál)

Tak koho už toto nedokope k cvičeniu...

Narcos (2015) (seriál)

Ako tu niekto písal, "Kvalita je ve filmovém umění už definitivně v televizní tvorbě." nemôžem nič len súhlasiť. Lepšie ako všetky posrané americné filmy za posledných 5 rokov.

The Notorious B.I.G. (2009)

Príbeh z časov keď ešte rap za niečo stál, celkom dobre spracovaný. A to som metalista.

Monster musume no iru ničidžó (2015) (seriál)

Ale vážne, kto by chceš "ošukať" kobylu, pavúka alebo vtáka? Totálne mimo mňa. Hodnotenie radšej nechám na nádejných zoofilov.

Ničidžó (2011) (seriál)

Prvá polovica výborná, originálna a vtipná, hodná 5*. S druhou je to trocha horšie, slabý OP aj ED, opakujúce sa vtipy... Vidno inšpiráciu u PaniPoni Dash akurát tu sú vtipy oveľa ľahšie na pochopenie takže zanechávajú aj oveľa lepší dojem. Z postáv mám rád hlavne Sakamota (moje budúce domáce zvieratko) a Mio.

Haibane renmei (2002) (seriál)

Nudné, ták strašne nudné... Jediná vec ktorá za niečo stojí je hudba, tá bola krásna.

Mangaka-san to Assistant-san to: The Animation (2014) (seriál)

Pár hluchých miest, inak by to bolo 5*. Vlastne klasická háremovka, akurát dievčatá niesú tak otravné ako v bežných háremovkách a hlavný hrdina je výborný.(súcitím s ním vo viacerých "ohľadoch") PANTSU!

Sedm samurajů (1954)

Stopáž nieje ani náhodou prepálená, príbeh stále napreduje, bez hluchých miest. Kikuchiyo je dokonalý, a ostatní samuraji pôsobia veľmi vznešene. Vlastne to nieje len o tom ako sedem mužov zabije 40 banditov, veď majú dedinčanov, je to ukážka výbornej taktiky a stratégie, spolu s výborným príbehom.