Bobule (2008)

Po prvním shlédnutí docela nuda,po druhém už to bylo o něco lepší. Nepatří do mezi mé oblíbené české komedie,ale místy jsem se docela nasmála u vtipných dialogů.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Poslední díl upírské ságy...i když kdo ví...mě příjemně překvapil. Nemyslela jsem si,že to bude tak dobré a vůbec jsem nečekala,že mě děj tak překvapí. Hlavní trio nehraje vůbec špatně,vedlejší postavy jsou taktéž dobře zahrány. Místy jsem nemohla popadnout dech z toho překvapení,ze kterého nakonec vzešlo něco úplně jiného. Píšu o ´´bitvě´´ s Volturiovi,o které nakonci zjistíte,že ...no nebudu kazit překvapení těm,co film neviděli. Pokud má někdo Twilight sagu aspoň trochu rád nebo mu nevadí,určitě doporučuji shlédnout. S ostatními díly to srovnávat nebudu,každý díl je jedinečný a přirozeně se mi nyní nejvíc líbí poslední,protože není okoukaný. Mrzí mě,že je konec ..i když místo pro pokračování tu s nesmrtelnými upíry je(jen herci trošku stárnou :D) Skvělý závěr ,který stojí za pět hvězdiček.

Titanic (1997)

Tak tenhle film má snad všechno...filmařskou kvalitu,dobré obsazení,velký celosvětový úspěch,Oscary a skvělý děj. James Cameron jednu z největších námořních katastrof pojal velmi dobře,tak dobře,že si troufám tvrdit,že lepší film se o ´´lodi snů´´ už asi nenatočí,i kdyby byl v sebelepší v moderní technice zpracovaný. Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec,viděla jsem ho snad padesátkrát. Délka filmu mi ani tak nevadí,prostor dostala především jedna láska,která ´´bohužel´´ neměla šťastný konec. Kdyby to skončilo ´´dobře´´ tak,že by Jack přežil, pointu filmu by to pokazilo. Leonardo DiCaprio a Kate Winslet svojí roli zvládli dobře, i vedlejší postavy se povedli.

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Má to být komedie,ale já se u tohoto snímku moc nenasmála. Děj je nudný...jeden z nejhorších českých filmů.

Hotel Transylvánie (2012)

Co k téhle animované pohádce dodat? Čekala jsem víc. Přišlo mi,že děj měl zdlouhavý začátek..pořád jsem musela čekat kde přijde nějaká akce a ona nepřišla.Možná se dalo zasmát pár vtipům,ale celkově byl konec...no hlavně scéna s tím letadlem a pilotem asi nejlepší.Začalo to být aspon trochu akční a mělo to tu štávu,co by měl tak pěkně graficky znázorněný příběh obsahovat. Škoda,že jsme se začala bavit až posledních cca 15 minut,mohlo to být mhohem lepší.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Kapitán Jack Sparrow,hlavní tahoun filmu. Johnny Depp v jedné ze svých nejlepších rolí předvádí obdivuhodný výkon.Film jsem viděla několikrát,pořád se mi stejně líbí.Žádný jiný příběh o pirátech mě tolik nezaujal jako tento. První díl je velmi povedený,humorný...prostě dobrý filmový zážitek.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006) odpad!

Tak tohle je opravdu...moc silné kafe.Film mě vůbec nezaujal,nebavil,nedalo se na to vůbec dívat.Nechápu jak mohli do nečeho takového nalákat tak hvězdné české obsazení. Nepřijde mi to moc jako drama,je to spíš rádoby drama s trapnými vtipy. Neodsuzuji toho komu se to líbí,každého je to věc,ale u mě tento snímek nemá šanci.Odpad!

Sněhurka a lovec (2012)

V kině jsem na tom byla dvakrát,poprvé s kamarády,podruhé povinně s mladší sestrou,kterou jsem poprvé nevzala. Film se mi líbil,jde o velmi zajímavé podání Sněhurky,Kristen Stewart byla pro svojí roli jako stvořená.Skvěle hraje i Charlize Theron a Chris Hemsworth,co si mě jako lovec získal svými vtipnými hláškami.Krajina je úžasná,trpaslíci vtipní. Jediné co bych filmu vytkla je nedomyšlený děj.Proto dávám čtyři hvězdičky.

Prosincoví kluci (2007)

Čekala jsem více. Není to vyloženě špatný film,ani výkon Daniela Radcliffa mi nepřijde nějak hrozný,i když o žádný zázrak taky nejde,ale film mě celkově nenadchl a nezaujal.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Na poprvé se mi film líbil,ale podruhé jsem ho ani nedokoukala. Chris Columbus opravdu mohl děj podat trochu jinak,Percy Jackson zloděj blesku mi přijde jako hrozný kýč.