Krvavý diamant (2006)

Ačkoliv na filmy typy Krvavý diamant moc nejsem,tak se mi to velmi líbilo,Skvělý příběh inspirovaný skutečnými událostmi,skvělé herecké výkony,skvělá hudba.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Velmi povedený film. Leonardo DiCaprio září ve své roli postiženého Erniho,Johnny Depp v roli bratra a tak trochu hlavy rodiny,co se musí starat o celou svou rodinu,co se jejich otec v domě oběsil.Je to drama,ale v hodně momentech jsem se nasmála. Hodně se mi to líbilo.

Zkažená mládež (2007)

Tenhle film jsem dnes shlédla na youtube,protože jsme dnes měli se školou posezení v knihovně a knihovnice nám o něm vyprávěla.Zaujal mě děj a musím říct,že nejsem zklamaná.Není to zrovna můj filmový styl,ale je to zajímavý příběh o tom,kam daleko může zajít šikana,se kterou se mnozí lidí setkávají nebo alespon setkali. Je to možná trochu přehnané...v realitě si to nedovedu představit,ale kdo ví,co bych dělala já nebo někdo koho znám,kdyby se dostal do takovéto situace.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

O Narnii nevím co si mám myslet.Nějak mě to nenadchlo a to mám ráda fantasy. Je to určitě pěkně počítačově zpracované,krajina v Narnii nemá chybu a k tomu skvělá hudba. Je to pěkný námět na dobrodružný fantasy film...ale...to je asi tak všechno. Film působí opravdu hodně děcky, hlavní hrdinové mi jsou docela nesympatičtí,nevím jestli je to hereckým podáním nebo českými dabéry,i když spíš bych se přiklonila k té první možnosti.Není to úplně špatné,pro malé děti docela pěkná pohádka s mluvícími zvířátky. Tři hvězdičky

Smrtonosná past (1988)

Akční filmy moc nemusím,ale Smrtonosná past je vyjímka,hlavně tedy jednička. Bruce Willis a Alan Rickman jsou přímo dokonalá volba.

Dohola (2001)

O tomhle filmu,navzdory obsazení Alana Rickmana,jsem si myslela,že mě jako film sám o sobě bavit nebude. Pustila jsme si ho s nízkým očekáváním a možná díky tomu jsem byla tak spokojená. Jedná se o obyčejný příjemný příběh o kadeřnické soutěži,kde proti sobě stojí už zmiňovaný Alan Rickman a Bill Nighy..oba hrají velmi dobře. Ani Josh Hartnett se neztratil a i jeho scénky mě bavily. Dojem možná trochu kazí český dabing,který v tomhle filmu není moc dobrý. Jinak se mi film líbil.

Baletní střevíčky (2007) (TV film)

Na tenhle film jsem se podívala kvůli Emmě Watson,chtěla jsem ji vidět i v nečem jiném než je Harry Potter..a musím říct,že její herecký výkon docela ušel,ale film jako celek byl průměrný. To jsem i očekávala,jedná se o typický televizní film,který neurazí,ale ani nepřesvědčí. Tři hvězdičky-

Láska nebeská (2003)

Úspěšná vánoční romantika plná hvězd. To bylo to co mě přilákalo se na film podívat. Nebylo to špatné,ale znám lepší komedie,Láska nebeská mi místy přijde až trochu uvalená. Ano,při některých scénách jsem se nasmála,ale při některých hodně nudila. Přesto si ale myslím,že se na to letošní Vánoce znova podívám a možná po druhém shlédnutí změním názor. Zatím ale dávám tři hvězdičky.

LOL (2012)

Lehce podprůměrný film. Místy mě děj zaujal,asi tak uprostřed filmu,ale začátek byl nudný a konec předvídatelný. Podívala jsem se na něj,protože ho mí kamarádi chválili,čekala jsem od něj hodně,navíc jsem byla zvědavá na Miley Cyrus. Podruhé se na to asi nekouknu,jednou mi to stačilo. Docela zklamání

Tohle je válka! (2012)

Oddechový romantický film,který mohu shlédnout jednou,dvakrát a dost. O začátku bylo jasné jak to skončí,ale nebylo jasné s kým skončí hlavní hrdinka. Nebylo to špatné,po pravdě jsem čekala že to bude horší.Námět je originální, i když některé scény ve filmu byly trošku nereálné. Dávám tři hvězdičky,přemýšlela jsem o čtyřech,ale zas tak dobré to nebylo.Ale ani špatné.