Sisu (2022)

Skvělý film i akce a nakonec oproti neohroženému lovci Pampalinimu aka Johnu Wickovi mě tohle to neskutečně bavilo.

Válka světů - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

No na to jak se začíná celá tato série natahovat tak kupodivu jdou některé věci snado a rychle. První pusa, líbačka, miluji tě a sex. A konečně někoho napadlo zprovoznit auto ! Hurá.

Vánoční příběh (2022)

Hlavně obsazení filmu mne zaujalo na tolik, že jsem do toho šel. Začátek se vyvíjel slibně nicméně druhá polovina filmu je už jen galerie trapnosti a vůbec se divím co tam ti herci hráli. Takový Pierre Richard nebo Karel Roden to vůbec nemají zapotřebí a spíše to zahráli jen ze soucitu. Scéna se skákající žabkou a společná večeře to už jen završují. Sestříhal bych to na jednu 5min. scénku a byly by z toho možná i dobré hlášky.

Jízda smrti (2023)

To byla teda jízda ! Z kopce dolů.

Pět nocí u Freddyho (2023)

Nebylo to až zase tak zlé i když hru vůbec neznám. Trocha toho a tamtoho a v celku se na to dalo koukat. Nicméně vidět jednou a dost stačí. V každém případě lidi to do kin asi táhlo vzhledem k tržbám a slušně to i vydělalo. Rozpočet 20.000.000 $ (odhad), hrubé tržby USA a Kanada 113.206.230 $, otevírací víkend USA a Kanada 80.001.720 $ a hrubé tržby po celém světě 215.804.230 $.

Invaze - Staří známí, nové obzory (2023) (epizoda)

Bóže já myslel, že do toho portálu snad už nevleze. Hlavně, že pořád řešili jestli bude stabilní. Aneesha Malik opět přehrávala a ty její srdceryvné pohledy ...tragédie. No hlavně je tady nějaký posun k třetí sérii.

Transformers: Probuzení monster (2023)

S původními Transformers to už má jen málo společného je to taková přeplácaná slátanina s nesympatickými herci a ubohým dabingem. Závěrečná půlhodina je už jen pouhým utrpením. Chybí tomu logika, inovace. Všechny ty dialogy působní trapně a jedno filmové klišé střídá druhé.  Celkový dojem ...nejslabší díl ze všech. Film jsem odkládal dlouho a jak to vidím mohl jsem ho doložit navždy.

See - Sladké sny (2021) (epizoda)

Poslední díl je to nejlepší z druhé série. Bitva je opravdu pěkný masakr i když mi přišlo, že to místy moc na slepce nevypadalo. Naopak tomu chyběl potenciál těch co viděli a mohli tak všechny ty ubožáky varovat vždy předem. Pasti byly vymazlené a vychytané.

See - Navždy (2021) (epizoda)

Jakmile jsem uviděl v tom bytě postel bylo mi hned jasné, že tady budeme mít dvě Lesby. Á světe div se nemýlil jsme se. Nic proti ...jen mě pokaždé nasere jak to musí za každou cenu rvát do každého seriálu a filmu.

Meg 2: Příkop (2023)

Někdy mám rád takové ryzí béčko jako je toto. Ovšem tohle to byla od poloviny pěkná blbost, kterou jsme často vídávali v devadesátkách a v dnešní době už to tak nezujme. Horor ? spíše to byla komedie, ale i v tomto případě jsem moc nesmál.