Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Já jsem (ne asi ),ale určitě někde jinde,protože ať koukám sebe víc po mích oblíbených uživatelích,drtivá většina dává plnej kotel.Takže mi něco důležitého uniklo,možná celý film a to už po několikáté,zřejmě už to nedoženu.To co jste objevili v tomto filmu a co vám dal,vám beze srandy závidím.

Vyšší princip (1960)

Je to opravdu dobrý snímek,ale pro mne to není úplně ono.Z celkové atmosféry filmu jsem neměl úplně pocit neštěstí,trochu mi chybělo víc beznaděje,pak by to pro mne bylo dokonalé.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Je to pěkně udělaná pohádka,sice jsem se místy těšil,až něco příjde,ale naštěstí to netrvalo až tak moc dlouho.Muzika pro mne tak 65%Až se na to mrknu příště,budu to mít uležené a třeba si to víc vychutnám.

Samsara (2011)

Ale mne to přesvědčilo.Kontrast mezi třeba mnichy a naším konzumem byl fakt skvěle k pochopení.To jak věci vznikají a jak zase končí,ale i to jak přechází stín v noci přes sochu,které je jistě mnoho set let bylo podáno,alespoň pro mne skvěle.A jedno vím jistě,nikdy nepůjdu pracovat do čínské mega fabriky!!! Hudba - pro mne osobně 80%

Čtyři v tom (2013) (seriál)

Mě se na tom líbí,že ty páry nevybírali,ale hned jak jim na to natáčení kývli,tak je tam našupali,protože jinak fakt některý nechápu.Na druhou stranu mi dokument přijde strašně pomalej.Takže tak na půl.

Super 8 (2011)

Tak,rozhodně to není propadák.Je jasné ,že to je Spielbergovina,myslím,že se na tom producentsky podílel,ale třeba to není podstatné.Je tam sice pár věcí,které my berou dokonalost,ale na druhou stranu to stvoření je pěkné,děcka to celkem zvládli zahrát,pravda přece jen mohlo být víc emocí.Celý film je jako by furt v jedné oktávě,ale příjemné.Neuvěřitelně dobrá scéna havarujícího vlaku i další.

Hoří, má panenko (1967)

Né,že bych neměl vlastní názor,ale Zíza to napsala dokonale.Měl jsem úplně stejné pocity.Úctu mám ke všem nehercům,jak se k tomu postavili.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Já mám Adélu radši,než třeba Vrchního,páč má lepší atmosféru.Praha je tu vykreslena přesně tak jak si každý myslíme,že to tak bylo..Je to milí film s nádherným Peškem,milým Hrušinským,klasickým Kopeckým a dalšími herci a především s květnatou češtinou.

Četník ze Saint Tropez (1964)

Tak všichni víme,že frantíci mají fakt,lepší komedie a je mi jasné proč je tak vysoko,protože u nás nic jiného v té době ze západu nebylo,takže díky za Funése.Pro mne už nejsou tyto komedie tak silné,dalo by se říct,že se jim začínám vyhýbat.