Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Dětem nevadí, že děj nemá smysl. Nehledají smysl, ale efekty. Cílová skupina nebudou určitě dospělí lidé. Tvůrci netuší, co znamená slovo fyzika, pravděpodobně žijí více mimo realitu, ve svých snech a představách a proto se jim ani děj nepodařilo srozumitelně podat a to nemluvím o nevhodně vložené občas krásné hudby. 3* za efetky

Malý Velký Bojovník (2010)

Jackie poslední dobou sebe nevkládá do role hlavního hrdiny, ba naopak. Je mi to od něj sympatické, ikdyž je známo, že je výborný bojovník. Tato chvílemi směšná akční komedie, se zvláštním závěrem je příjemným odpočinkovým filmem na večer

Poslední vládce větru (2010)

2 hvězdy za statečnost. Celý film jen předvádí styly bojového umění a do toho jsou jim vmíchány efekty. Chybí logika a logické používání toho, co ovládají. O vyvrcholení se postarala jedna zabitá a obživlá rybka - nedomyšlená pohádka

Vrahouni (2010)

ani jsem to nedokoukal. Kutchera mám docela rád, ale tady svojí roli hodně odfláknul - prý zabiják. Ani v jednom záběru jsem neviděl, že by se tak aspoň na vteřinu choval. NUDA

Avatar: Stvoření Pandory (2010) (TV film)

Je to úžasný zážitek vidět, jak si stvořili svůj nový svět, který je mnohem větší, než nabízí film. Cameron je opravdu vizionář, se skvělým citem

50x a stále poprvé (2004)

Příjemný, odpočinkový a srandovní film, plný léta, který neomrzí :-)

Lakomec (2003) (TV film)

Úžasný herecký výkon Preisse. Důkaz toho, jak kvalitní máme herce...

Užívej si, co to jde (2009)

Z počátku velmi nudné, postupně pěkný a zajímavý příběh, který se ale nehodí do filmového zpracování, ale spíše, jako skvělá divadelní hra. I herecké výkony byly spíše víc divadelní...

Precious (2009)

Moc pěkný příběh, posazený do drsného a pro většinu beznadějného prostředí a situace. Je to příběh o lidské víře a touze po svobodě, kterému ale, podle mě, chyběl spád a tak upadal často do nudných fázích, ve kterých se příběh sám v sobě topil.