Santa je úchyl! (2003)

Někoho možná svým hodnocením překvapím ale já mám tenhle humor prostě rád :-D Jasně že je to hovadina ve svý podstatě, ale dá se to brát i jako geniální dílo. A ten přitroublej kluk ?? ..... :-D Rád si pouštím jednou za čas znovu

Zúčtování (2016)

Jak píše Ellmariachi, akčních filmů který dávaj logiku je jako šafránu. Což je k podivení, vzhledem k tomu kolik vydělává přepálená (dnes už jen ) akční série Rychle a zběsile. Zůčtování je něco mezi logickým a přeplácaným filmem chvílema jsem se ztrácel , ale možná proto že nebyl úplnej klid na sledování. Kluk furt po nás hopsal a něco vymejšlel. Vzhledem k tomu že jsem film sledoval se svou krásnou manželkou, nemodelkou ( Ano Stalone, mířím na tebe ) ale sociální pracovnicí a terapeutkou, vysvětlila mi že autisti a aspergři to takhle skutečně maj, že dokážou být v nějakém odvětví vlastně geniální, ale nepoužitelní takže je třeba se na to dívat s určitým nadhledem. 70% ale kouknu někdy znovu víc v klidu

Správní chlapi (2016)

Jediné mínusy jsou příběh a délka. V Příběhu jsem se ztrácel a nijak zvlášť mě nezaujal. A stopáž po první hodině toho moc nenabídla. Ale jinak jsem se zasmál , chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale. Je to herecké představení Crowa s Goslingem.

Diablo (2015)

Scott Eastwood to zkouší po vzoru tatínka v jeho nejklasičtější roli. Scottovi je vyčítáno že mu chybí otcova drsnost, je to v jeho očích. Jsou jako z psího animáku. I když polohu změní a pokud to byl účel vypadat jak Lady a Trump tak klobouk dolu :-) Velmi schyzofrenický western

Kosti a skalp (2015)

Některý záběry zbytečně nechutný, to nemám rád. Ale nebylo toho tolik. Atmosféru to mělo perfektní. Na "starý" kolena začnu koukat westerny :-) Jak už jsem psal, tyhle novější mám radši než ty klasiky ze 60. let. I když těch jsem zas tolik taky neviděl. 70%

Instalatér z Tuchlovic (2016)

No co povídat. Takovýhle filmy o ničem točíme posledních 20 let. Myslel jsem že Kohák udělá něco jiného a zasměju se. Ale ona to neni komedie. Vlastně nevim co to bylo. Film kde se nic neděje, Kohák jezdí měnit hajzly a baterie a pak to skončí. 40%

Padesát odstínů černé (2016) odpad!

Kam se ubral směr parodií, je k pláči. Kdysi vkusný humor, napodobující světové hity se změnil v pouze hromadu hnoje. Leslie Nielsen se musí v hrobě obracet když vidí tohle. Vypnul jsem to po půl hodině.

Spása (2014)

Občas se oživí i skomírající žánr nějakým povedeným kouskem. Western nikdy nebyl mým šálkem, ale některé novější se mi líbí víc než mnohé opěvované klasiky. Narozdíl od milovaného akčního žánru, kde novinka která vás posadí na prdel aby se pohledala. Když se tam nelítá v punčocháčích. Překombinuje se všechno supergalaktickým spiknutím nebo jiným nesmyslem. Takové jaké se dřív točili akční filmy , jednoduché, přímočaré, drsné se dnes točí právé Westerny. Spása patří mezi ně. Výborně navozená atmosféra. Hra s emocema. Mě osobně smrt rodiny hned na začátku byla opravdu líto. Soucítil jsem s Jonem kterého zahrál skvěle jako vždy Mads Mikkelsen. Jefrey Dean Morgan, si pouze zopakoval roli Negana. Tahle postava je uplně stejná, s podobnými praktikami. Za mě určitě spokojenost. 90%

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Čekalo se na vydání a když už to vypadalo že budem čekat ještě déle bác a v diskuzi příspěvek že je venku. Je to klasická arénovka, s jistým náznakem příběhu. Jako by kopírovali kariéru Van Damma , který měl Krvavý sport, Kickboxera a pak Lví srdce kde bylo taky něco málo příběhu. Napravený vrah je zdrcený po zabití soupeře v ringu :-) Adkins předvádí skvělou choreografii, parádní muskulaturu. Skvělý film

Cesta bez návratu (2017)

Film který by mě bez Arnolda asi vůbec nezajímal. Člověk na jeho filmy kouká jinak, chce ho prostě vidět ještě někde hrát :-) Je to vyprávění dvou příběhů, vzájemně se prolínajících. Rekonstrukce případu, nevím jak důkladná a nakolik odpovídá skutečnostem. Arnie v roli výborný, umí! Věříte mu jeho pocity. Jsem spokojený. A dávám zlatý střed, není to zase film který bych se koukal dokola znovu. 65%