Simpsonovi (1989) (seriál)

Ne seriál, ale VELEDÍLO!!!!! 100%

Ghost Rider (2007)

Musím jít s hodnocením dolů. Protože opakující se hlášky z např. Batman Begins nebo momentky např z Terminátora prostě potom celý dojem filmu jen kazí. Nebylo to ale jinak špatný. Není to na každodenní koukání, ale jednou za čas to rozhodně neuškodí. 55%

Ghost Rider 2 (2011)

Nakonec ustoupím a dám tři hvězdičky. Jo, jasně, stojí to za hovno a od původního Ghost ridera to má daleko, Christopher Lambert vypadá blbě s tou potetovanou hlavou, scénář příšernej, ale jinak to ujde. Je tam totiž pár okamžiků, co jsou super (místo pinďoura plamenomet, rypadlo - zatím největší stroj, co ghost rider ovládl ;-) ,Carrigan, co se ani nemůže pořádně nažrat :-D , závěrečná honička (roadkill) ). A tím končím. Jinak to má opravdu takový trhliny, že se docela divím, že to tady nemá pod 30%. Takovýto projekt dostat Nolan, vykreslil by postavu Ghost ridera krásně temně a ne, aby vypadal za každou cenu cool. A Zimmer by jako třešničku na dortu pro něj stvořil soundtrack na míru, jak se na něj sluší a patří. Protože hudba v některých scénách vůbec nesedí.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Po několikerém shlédnutí musím trochu změnit názor, a to sice, že tento film je dobrý a celkem i dobře natočený, ale scénář stojí za prd a hlavně, kromě Deverauxe a Scotta zde neexistuje návaznost na předchozí filmy. Trochu návaznost tu může být, Luc utekl a tudíž může začít revoluci po svém, ale jinak víc nic. Univerzální voják 3: Znovuzrození měl konec celkem pěkně otevřený a mohlo se z něj čerpat v začátku či celém dalším filmu. Nepřijde mi to jako pokračování třetího dílu, ale spíše jako třetí film s jiným pohledem na věc. Ale jinak herci výborní, Scott Adkins s Andreiem Arlovskim vedou celou pasáž, Jean Claude a Dolph jsou zde spíše jen kvůli lepšímu zviditelnění filmu. Všechny souboje jsou až na ten závěrečný se zpomalovačkami super, z nich vede jednoznačně ten ve sportshopu (rozbití bowlingové koule pěstí bylo fakt maso). Jen opravdu to pomalé tempo filmu bylo celkem zbytečné. A hlavně: Stačilo přece mít jen o pár milionů navíc, sehnat lepšího scénáristu a mít na scénář více času a mohl být tento film minimálně o polovinu lepší. 50%

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Po přiblblé dvojce přišla konečně trochu reálná trojka s dobrým scénářem, dobře vybraným hereckým ansáblem.......která ale značně pokulhává na nízkém rozpočtu, který celý film velice značně podlamuje - i lepší kvalita interiérů a exteriérů by jej o mnoho pozvedla - prakticky vše, co napsal Lateef. Film alespoň zachraňují herecky Jean-Claude Van Damme a Dolph Lundgren alias unisolové z jedničky, ale tu dominuje Andrei Arlovski alias NGU, který celý filmový děj táhne. S ním samozřejmě i Mike Pyle - jejich rvačka v (asi) šatně je nejlepší bitka z celého filmu. Dnes musím upravit hodnocení, a to kvůli filmovému rozpočtu. 75 - 80%

Ulice (2005) (seriál)

Názorná ukázka kvality dnešních seriálů, hlavně z produkce TV Nova. Neustálé přidávání nových a nových dílů má za následek úplné zničení povahy seriálu. A na to, že se má s natáčením někdy přestat, na to v tomto případě rovnou zapomeňte, točí se už osm let!!!

Siska (1998) (seriál)

Ujde. Není to úplně nejhorší, ale neustálým opakováním prostřednictvím TV Prima se vám to stejně za čas zhnusí. A to platí o všech seriálech vysílaných TV Prima.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Celkem slušný seriál za 3*, ale jen pod taktovkou Mosera nebo Brandtnera. Ostatní díly tak za 1*

Pravdivé lži (1994)

Nestárnoucí klasika s velkou dávkou humoru a pořádné akce. 100%

Náš vůdce (2008)

Emocionálně silný film a především velmi pravdivý film, který dokazuje, že někdy stačí opravdu málo k velkému průšvihu. Tento film, jež jsem shlédl v rosickém kině Panorama jako náhradu za vyučování, jsem si okamžitě poté ještě stáhnul a znovu sledoval. Pro mne znamenal mnoho, hlavně proto, že je zasazen do studentského prostředí, díky čemuž jsem všechno pochopil téměř napoprvé. Řadím jej do kategorie protifašistických, jelikož samotný obsah filmu tomu silně nahrává. A prokázal mi ještě jednu skutečnost. Že jedny z nejlepších filmů jsou ty, co se ještě neokoukaly. Alespoň pro tento film to platí na 200%. Hodnocení: 100%