Dostaň ho tam (2010)

Pecka, nejlepší komedie za poslední rok, Jonah Hill je talent od přírody a Russel Brand je už nyní kultovní postavou, písně skvělé, téma neotřelé, podívaná při které se člověk královsky baví. Navíc ze všeho na Vás kouká sexuální podtón avšak stylově zabalený v barevné krabičce. Na co čekáte, rozvažte stuhu a ... vnořte se dovnitř, stojí to za to 5*!!!

Let's Dance 3D (2010)

Inu proč ne, s drahou polovičkou na vedlejším sedadle docela příjemně strávená chvilka :-)

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Boha jeho, co to ksakru mělo bejt? To je slátanina největšího kalibru, a ona už ani ta Cameron není co bývala ... nuda

Greenberg (2010)

Trochu jsem se našel v hlavním hrdinovi, ale to je jediné plus - jinak film postrádá poněkud svižnější tempo ... jen se tak plazí a najednou je konec.

Barbar (2009)

Tohle není film ... tohle je performance jak prase ... orgie šílenství ... erupce hněvu ... květy zla ... já musel být v minulém životě Viking, protože mě tohle sedí, mám z toho duševní orgasmus ;-) a depku jak svině

Iron Man 2 (2010)

Bohužel někam se ztratilo kouzlo Roberta Downeyho Jr. z prvního dílu. Tohle pokračování není špatné po akční stránce, ani po dějové, ale ... já osobně od Roberta čekám mnohem (mnohem) víc.

Robin Hood (2010)

Žádný velký nářez ... ale pohodovka, kvalitní filmařská práce Ridleyho Scotta.

Utajená operace (2010)

Kurevsky zábavná parodie na akční filmy se super-agenty, teda jen v případě ... že to jako parodie bylo myšleno ;-)

František je děvkař (2008)

František není děvkař ... Františe je debil. A ten film je tak slabej jak je slabej výkon Poláška, tedy sakra slabej!!! Celá koncepce filmu jde tak nějak šejdrem už od úvodu, pořád jsem čekal kdy a kdo to nakopne, ale ... nic.