Pohřben zaživa (2010)

Zkrátit o polovinu... Opravit výdrž zippa, výdrž kyslíku, pokrytí v zemi, kde se ještě před pár lety honili s kamenama a klackama po poušti, chování hlavního hrdiny a pár dalších blbostí. Zachovat beznadějný konec.

Kanibalové (1980)

Nevěděl jsem, že csfd je plná vegetariánů, kteří nikdy nebyli na zabijačce a ani nikdy neslyšeli o tom, že myslivci občas střílí jen tak pro zábavu :)) Tak, poznámku k pokrytcům a jiným idiotům mám odbytou, takže k samotnému filmu - nechutný? Snad jen scéna "co se skrývá pod krunýřem", jinak je to v mezích. Šokující? Ano, i v dnešní době má svoje kouzlo. Nudný? Definitivně.

Red (2010)

První cca hodinka by byla klidně i na 5*, ale ten zbytek je tak zoufale nudný... No, pořád lepší Willis/Parker než Cruise/Diaz.

Klokan Jack (2003)

Další debilní rodinná "komedie". Jak se někde objeví Anthony Anderson, tak to jde skoro vždycky do hajzlu.

Santa je úchyl! (2003)

Suchá, černá a sprostá komedie. Kromě přeskočení na jiný žánr v závěru filmu nemám co vyknout.

Tron (1982)

Ehm... pohledem dnešního diváka? Vizuálně i příběhově hnůj. Líbil se mi ten "Bit", škoda že se nedostal do pokračování...

Poslední vymítání ďábla (2010)

Tento film skvěle vystihuje hláška ze Zahulíme, uvidíme:"To je příšerně zmatený film. Je posedlá, není posedlá, radši ať ukáže ty kozy!" Jak je zvykem u těchto "moderních" hororů, celou dobu se nic neděje, proto potěšil aspoň závěr. Stejně to je ale strašný shit...

Rallye smrti (2008)

Sterilní, málo krvavý film...

This Ain't Star Trek XXX (2009)

Klasicky podprůměrná XXX parodie, v případě Star Treku ještě o třídu nižší než ty ostatní.