Repo Men (2010)

Nejdřív jsem chtěl dát 3*, ale potom jsem se na to podíval ještě jednou. Tleskám scénáristovi za to, jak s náma všema dokáže vyjebávat :D Opravdu, těch 20 minut před závěrečnou pointou, když se díváte pořádně, nedává absolutně žádný smysl a nabízí tolik vodítek, že se teď mlátím do hlavy, že jsem je neviděl napoprvé. GENIÁLNÍ to není, ale to slovo se v tomhle komentáři nacházet prostě musí :)

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Nedávno jsem viděl Souboj Titánů, takže se neubráním srovnání. Vždyť je to sakra skoro to samý! Překvapení, jseš polobůh. Teď jdi sem, zabij tohle, jdi tam, zabij tamto, zaplať převozníkovi, zachraň ženskou, zachraň na poslední chvíli celý svět, rozluč se s Olympem, žij s polobohyní. Titulky. Kolikrát jsme už tenhle příběh viděli? No... i přes neoriginalitu a všechny logické chyby (např. auto to narve do kamené sochy, ta odletí !!3!! metry a auto má jen pár škrábanců??) jsem se nenudil a dokonce jsem se docela bavil.

28 týdnů poté (2007)

Oproti jedničce strašně utahaná a sterilní záležitost. Jediné, co si udrželo kvalitu je samozřejmě hudba. Spíš 2.5* než 3*.

28 dní poté (2002)

Dynamický a syrový thriller s hodně dobrou komorní atmosférou, zběsilou akcí a trochu neuspokojivým závěrem.

Poldové (2010)

Blbost! Jediný Sean William Scott to drží nad vodou.

Kick-Ass (2010)

Někdy si říkám, proč musím vždycky plavat proti proudu? Proč se mi ty "nejlepší" filmy nelíbí jako ostatním? Soundtrack skvělý, akce v podání Chloe Moretz skvělá, zbytek podprůměr.

Souboj Titánů (2010)

Generická hudba, tupý scénář, slabý herci (doteď mi Sam Worthington a Gemma Arterton nepřišli tak strašní, dokonce i jinak výborný Ralph Fiennes předvádí to nejhorší co může), některé digitální efekty stály za piču. Nadruhou stranu některé vypadaly fakt dobře a akční scény taky ušly. Celkově nemůžu říct, že bych se nudil, ale podruhé bych se na to už nepodíval.

Komici (2009)

Nevím, nějak mi Apatow nesedí... Další roztahaná melancholická nevtipná komedie...

Parchanti (2010)

Jasné béčko roku!