Hledá se Dory (2016)

Tak na to, že animáky moc nemusim, protože je to většinou vypatlaný a mocinky sladqý, tak tohle mě fak bavilo.. a jakože skoro celou dobu. Místy mi dokonce cukly koutky až se zdálo že se zasměju. Takže tomu dám čtyři hvězdy, protože to není hraný opravdovejma rybama.

Dredd (2012)

Křižovatka Smrti? Smrtonosná Zbraň? Smrtonosná Past?! Takovýto jak tam drsňák běhá bosej po baráku a likviduje zločince... Jo, Smrtonosná Past, to bude ono! Tak tohle je taková Smrtonosná Postapopast! Žádný hluboký děj, jenom obrněnej drsňák (slovo "Terminátor" je pod autorskými právy) zamčenej v obrněnym paneláku drtí padouchy hlava nehlava, za příjemné asistence blondýnky ve stejnokroji, aby nakonec sundali Sáru Connor!

Coherence (2013)

Coherence se svou kamerou snaží vtáhnout diváka do vnitřku děje, ale místy to spíš působí amatérsky, což se občas stává i u samotných herců, jakoby nevěděli co chtějí říct. Jinak je to ale fakt poutavej námět a není to zpracovaný úplně špatně. Rozhodně stojí za podívanou.

Volný pád (1993)

Není nutné být rozvedený a odloučený od dcerky, aby Vám na DéJedničce hráblo a vzal jste někoho pálkou po květáku. To se prostě stát může. Falling Down sleduje příběh unaveného muže ve středním věku, který na zasekaný dálnici vyšine, vystoupí z auta a jde domů. Po cestě sejme pár lidí, vyhodí něco do vzduchu. Je to sranda jako ze života. Koho nebaví televizní noviny, tato alternativa by jej mohla brát!

Ničení povoleno (2013) (pořad)

Jako pořad mi přijde, že to má všechno, aby zaujalo svou cílovou skupinu. Vypadá to profesionálně a přitom je to celé velmi jednoduché.

Kosmo (2016) (seriál)

Místy super satira. Krásně to strčí naše české životy do krabičky a tu nám pak podá ve formě krátkého seriálu. Ale že bych si na ten seriál vzpomněl za dva roky, jak byl skvělej? Nemyslím si.

Pořad (2015) (pořad)

Staněk! Je tu Váš nový Staněk! Nudí Vás televize? Staněk! Bolí Vás z bedny bedna? Staněk! Nový Staněk! Odpoví na Vaše problémy! Staněk! Protože v televizi dávaj píčoviny a Staněk za Vás chytne kulku! Staněk!

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Četli jste někdy komentáře pod článkem na serveru Novinky.cz? Čtete častěji než katolík bibli? Pak si "Máte slovo s M. Jílkovou" zamilujete! Už nikdy víc písmenka! Michaela Jílková Vám přináší blázny na Vaše televizní obrazovky! ...Ne vážně... komedie dobrá, ale talk-show? Publicistický pořád? Horror! A takovýhle případi mezi náma volně pobíhaj na ulici. Sssstrašidelné.

Vybíjená (2004)

Když Štýler ztratí štýl, zbyde ti z něj jen "Errr..." , a to samé zbylo mně z týhle trapnosti po dokoukání. Naštěstí se sem tam objeví nějaký kozy narvaný do upnutýho prádla, což film zachránilo před tím, že bych ho nazval kompletní ztrátou času. Von Vin Vaughn je celkem dobrej herec, jen je škoda že si nepřečte scénář, než do nějakýho filmu vleze.

Comeback (2008) (seriál)

Originální humor, neotřepaný náměty, laciné zpracování. Je to prostě seriál, který mi dal víc, než jsem čekal. Herecké počínání rozhodně není špatné, ale koresponduje s ležérně působícím stylem jež si seriál nese.