Cam Closer (2013)

Větší výbuch smíchu než na konci tohoto krátkého filmu jsem dlouhou dobu neměla. Opravdu "nečekané".

Orel Eddie (2016)

Ještě teď mě bolí celé tělo. Ne vážně – tolikrát, kolikrát se sletělo v tom filmu, jsem ještě nesletěla. Teď upřímně – hodně mě mrzí, že z toho udělali komedii. Jasně, lidi se chtějí zasmát, ale mně to kazilo jenom požitek. Bez těch fórků by to bylo desetkrát snesitelnější. Ale jako jo, když si odmyslím ten vtip, je to takový lehce nadprůměrný životopisný film o muži, který to dotáhl daleko. Přes 70 metrů. Slabší 4*.

Kono danši, sekka ni najandemasu (2014)

Z počátku jsem měla obavy z grafiky, ale nakonec jsem si na ten styl zvykla. Byl originální. Tamari i Onihara... Mezi těmi to jiskřilo už od počátku především díky krystalům.. fajn to byl špatný fór. Vskutku zvláštní nemoc. Ale jako krátké dílko povedené. Jsem spokojená.

Plastic Memories (2015) (seriál)

Nudila jsem se, neskutečně slabá 1*.. Snažila jsem se na to podívat znovu. Ale nervy na to opravdu nemám.

Rebelka (2012)

Příběh o dívce, která se nechce vdávat. Může se jevit, jako klišé, ale zbytek filmu je vskutku originální.

Polární expres (2004)

Pro malé dítě zajímavý příběh, pro dospělé.. No alespoň soundtrack. Grafika mi místy drásala nervy.

Hadi v letadle (2006)

Co máte proti hadům? Já si třeba jednoho rozhodně brzy pořídím domů. :3 Film docela slabý, hadi si za mě vysloužili poctivou 1*.

Boss & Me (2014) (seriál)

Shan Shan mi po čase lezla na nervy, některé díly byly ale povedené. Měla jsem podezření, že kdesi v 8. nebo 9. díle jsem se bavila více, než obvykle, ale potom to opět sklouzlo. Ale v každém díle bylo jídlo! Tak jsem si pro jistotu, kdykoliv jsem se rozhodla spustit další díl, už brala vodu nebo nějakou tu drobnost, protože mě jinak dráždili, jako nic předtím! Nemohu však tvrdit, že ti dva mezi sebou neměli nějakou jiskru. Sice Feng Teng byl původně odtažitý, ale to většina mužů. Ale jo - celkové skoro nadprůměrné téma. Ta délka mě zpočátku děsila, ale zvládla jsem to. (Po delším boji, ale přece!)