Světový šampión (1927)

Někdy během filmu mi prolítlo hlavou ... takový němý zamilovaný předchůdce Rockyho...ale s pěknou živou hudbou.

Statuesque (2009) (TV film)

Pěkné a bizarní.

Muž z oceli (2013)

Krypton - super (nestěžovala bych si, kdyby se natočil nějaký film jenom z tohohle prostředí), Jor-El snad nejsympatičtější postava celého filmu, Zod vcelku důstojným záporákem, který se uměl pěkně mračit a na koho by nezapůsobil Costnerův Jonathan ...ale hlavní postava - jako kdyby vyskočil panák z reklamy na pěknou nehybnou tvářičku, svaly a dokonalé zuby. Že Superman je takové ztvárnění Kena s pěknými vlasy je sice normální, ale že je takový i Clark, to už zklamalo. Měl pěkný oblek, ale charisma pro které bych si oblíbila samotnou postavu (tak jak se mi to stalo s Batmanem, Iron Manem nebo starým Supermanem) se nedostavilo. A Lois byla tak zapomenutelná, že si zítra už ani nevybavím jak vypadala, natož co tam dělala. Velké plus za krásnou hudbu a souboje (jen kdyby jich nebylo tolik nebo alespoň nebyly tak dlouhé)

Neřízená střela (2010)

Nemůžu se rozhodnout jestli dát 3* nebo 5*. Zápletka ani dialogy nepřekypují originalitou, občas jsou dokonce i hloupé. Ale když ten film neberete vážně, je jen kousek k tomu, abyste se pohodlně uvelebili v křesle a nahodili velmi pobavený úšklebek. Mohlo by se říct, že s jinými herci by to pravděpodobně stálo za prd. Ale oni tam jiní herci nejsou, je tam Bil Nighy, Martin Freeman. Eileen Atkins a já si nemůžu pomoct, jejich scény mi přivodily víc než pobavený úšklebek. Toho chladnokrevného zabijáka Billu Nighymu asi neuvěřím, ale jestli takhle masíruje nohy, tak stojím první ve frontě!

Iron Man 3 (2013)

Tony Stark je frajer a ať se děje s Iron Manem co se děje, Tony nepřestává bavit... tentokrát i akční scény po chvíli nezačaly nudit, i když ta na konci nemusela být tak dlouhá. Jak mi většina přemoudřelých dětí na plátně příjde jako ideální terč na odstřelení ...nejlépe po 2 minutách, tak tady jsem se křenila od ucha k uchu a scéna kdy Tony od chlapce odjíždí byla jednoduše krásná. (podruhé se mi to líbilo ještě o malinko víc...co k tomu říct, já jsem spokojená)

Iron Man 2 (2010)

Kompulzivní chování, sklony k sebedestruktivnímu chování, ukázkový narcismus ... no, vždycky jsem si myslela, že Clark Kent je mnohem zajímavější než Superman, ale takový Tony Stark je naprostá třída. Ano, blýštivý oblek, výbuchy, světélkující biče, to vše je pěkné ...na chvíli, pak omrzí....ale sebestřednost a drzost Tonyho Starka těší pořád.

Život je sladký (1990)

Life is sweet a celé to divné panoptikum ošklivých postav s příšernými hlasy se pomalu mění na normální rodinu s obyčejnými problémy. Nevím jestli je to milé anebo děsivé.

Nevědomí (2013)

Tak mám pocit, že jsem viděla slepenec Moon, Armagedonu, Dne nezávislosti, Matrixu, pár scén ze Star Wars a to celé vzhledově připomínající WALL-E.... dívalo se na to poměrně dobře, z kina jsem odcházela spokojena, přesto si myslím, že na tenhle film za pár dní zase zapomenu.

Vezmi si mě (2010) (TV film)

Všichni strašně rychle melou, Lucy Liu má obrovské dilema, protože si musí vybrat ze tří zajímavých chlápků a furt se tam pije víno...tam bych chtěla žít. Dobře nechtěla, ale jako program pro nenáročný večer na gauči u televize to jde (tak jo...kecám, toho pěkného bohatého týpka, co vezme holku na rande do Londýna bych fakt brala)

Muži, co zírají na kozy (2009)

Vtipné to bylo... jen nevím, jestli bych to samé řekla, kdyby hlavní postavy nehráli Clooney, Bridges a Spacey. Spíš než samotný film mě bavilo, že herci jako oni mohou dělat takové ptákoviny.