Balada o pilotovi (2018) (TV film)

Snaha byla ale nakonec z toho stejně nic nebylo nebo bylo ale dost slabý.

Jak nás vidí svět (2017) (pořad)

U tohle vždy řvu smíchy , ty komentáře a závěrečné řeči to jsou tedy perly .

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Totální hovadina , pro dospělého diváka moc dětské a pro dětského nepochopitelné takže vlastně hovadina která je tady jen přeceňovaná .Aby se neřeklo že to někdo nechápe nebo že tak napíše že je to super a kdesi cosi a za hodinu ani neví o čem to bylo a že se mu to tak hrozně líbilo .

Room (2015)

Možná to někomu přijde dojemné nebo něco podobného ale při celkovém zamyšlení je ten film blbost . Kdo unese holku aby ji na zahradě 7 let živil a dalších 5 let její dítě ?

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Tohle se fakt nepovedlo , to vzniklo tak že se 4 chlapy sešli v hospodě a řekli natočíme film tak za týden každý donese svou variantu a tak se i stalo ale každá se trochu lišila tak to dali do hromady aby byli spokojeni a vyšlo toho tohle . Že to blbost ano , stejná jako ten film .

Motýlek (2017)

Já tady pořad čtu komentáře jak se to nedá srovnat s verzí z roku 1973 tak nesrovnávejte , je to prostě novej film podle stejný předlohy pokud chcete porovnávat tak s knihou jinak je to novej film , je velice povedenej a a hereckáký výkony bezva .

Bitva o Hill 60 (2010)

Příběh bezva ale herecké výkony a efekty už tolik ne ,celkově mohl být námět víc využit .

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

Při natáčení se zřejmě inspirovali steampunkem ,pánem prstenu a možná i hvězdnýma válkama ,ale nakonec to nebylo vůbec špatný .

Game Page (1998) (pořad)

Uznávám že to bylo slabší ale také si musíme uvědomit kdy se to vysílalo a jaké hry jsme tenkrát hráli .

Žena jde napřed (2017)

Velice se mi tenhle kousek líbil ale jak to mělo dobrej rozjezd tak to u druhý půlky to začalo trochu pokulhávat , ale jinak vcelku spokojenost .