Dračí srdce (1996)

Celý film byl velice nudný a dlouhý i přesto že měl pouze 99 min.

Dopisy od vraha (1998)

Swayze se vážně snažil ale už mu to moc nejde , navíc po určité době vás to začne nudit.

A proč já? (2005)

Komedie z Německa no a jak asi mohou dělat Němci komedie , moc dobře ne tak tak je to zajímavé.

Mistři (2004)

Zajímavý film z českého pohraničí , z odstupem času to člověka osloví asi trochu jinak než bylo původně zamýšleno ale myšlenku to stále má.

Let (1986)

Velice příjemné překvapení nic jsem od tohoto filmu nečekal , o to víc jsem byl překvapen celým dějem od A do Z. Také bylo dobré vidět dnes již známé herce ve svých prvních rolích .

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Nevím co se na tom komu kdy tak líbilo , je to jen levně natočenej horor krerej ani nijak neupoutá pozornost a jen těží z nazvu samozřejmě hlavně pokračování ale už tohle bylo ubohý.

Ghoul (2015)

Tak tohle byla ubohost , i amatér by natočil poutavější horor než byl tenhle , chvílema mi to připomínalo spíše PC hru než film .

Den Šakala (1973)

Vcelku dobré na svoji dobu určitě dobře promyšlené až na samotný konec který mi přišel dost kýčovitý a nepravděpodobný .

Úniková hra (2019)

Bezva drama u kterého se rozhodně neudíte , občas si možná položíte otázku jestli tohle není už trochu blbost co se jim to tam stalo ale jinak fakt super . Četl jsem zde názory podle niž je to vlastně jen upravený SAW S tím já osobně nesouhlasím a je to original a klidně by to sneslo i pokračování .