LOVEní (2019)

Tohle není film ale forma mučení hrůza .

Konec železné opony (2008)

Pro děti na ZŠ na prvním stupni bezva, akorát dlouhé aby udrželi pozornost a zároveň jim to dá základní informace které budou časem sami zjištovat.

Pan Dort (2018)

Dost slušný .

Velká červená jednička (1980)

Film je co se týče obsazení bezva i jako celek není špatný, jediné co se trochu nepovedlo tak to že do jednoho filmu chtějí vmáčknout všechny zásadní bitvy druhé světové války ale na druhou stranu se o těch okamžicích natočilo už hromada filmů tak to nevidím zas tak černě jo a bratrstvo neohrožených není lepší jen ztráta času.

Tři dny Kondora (1975)

Od Redforda jsem čekal něco trochu lepšího , děj se neskutečně táhl a celkově je tenhle film dost nadhodnocenej pokud tedy nejste fanouškem tohoto žánru ,pak by to bylo ok.

Mumie (2017)

Škoda že se nad tím dějem trochu víc nezamysleli mohlo to dopadnout o stupeň líp.

Polski film (2012)

Tenhle film měl ty nejzajímavější titulky .

Hrdina ulice (2010)

Název - Hrdina ulice to vystihuje tak napůl když se na něj podíváme z druhé strany tak je to spíš záporák , nicméně ani po půlce filmu jsem pořád nedostal akci na kterou jsem čekal a konec byl no byl to nebudu prozrazovat.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Na tenhle kousek jsem byl zvědavý hlavně protože jsem jako dítě pokémony dost hltal jako všichni tenkrát ,tak jsem chtěl vidět kam se za tu dobu posunuli a jak bude vypadat pikachu ve filmu. Pikachu byl nakonec z celého filmu asi nejlepší jak po stránce zpracování tak dialogu a jeho závislost na kávě to bylo fakt bezva , z mého hlediska vlastně zachránil celý film ten kluk se choval totálně zmatečně a vypadalo to jak kdyby pokémony vyděl poprvé .

Sněžná past (2018)

No nečekal jsem nic extra ale tohle bylo fakt hrozný.