Past (1999)

70% Průměrný zlodějský film táhne nahoru báječný Connery se sladkou Zetou-Jones. Dokonce dokážou přehrát i prostý fakt, že on je o 40 let starší dědek.

Jamaica Inn (1939)

Jamaica Inn není typický Hitchcock, stejně jako není typický Hitchcock Rebecca. Na druhou stranu má tahle adaptace Daphne Du Maurier atmosféru, tempo, napětí a kvalitní herecké obsazení. Laughton často tak trochu přehrával, ale zrovna sem se to hodí. Restaurovaný obraz z Blu-raye od Arrow Academy nemá chybu.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Seagal nemá moc charismatu ani ve svých nejlepších kouscích. A přehrávání Tommyho Lee Jonese je spíš trapné než cokoliv jiného. V testu času obstál snad jen zadeček a silikony Eriky Eleniak. 50%

Lovesick (2014) (seriál)

Nejvtipnější televizní romcom za děsně dlouhou dobu. A díky tomu, že je britský, nemá tolik dílů, aby vás stihl omrzet. Obsah na čsfd je jinak dost dementní.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Větší rozlišení, víc prudících obětí a víc strašení. Talentovanější režisér. Ale lepší film než originál to bohužel není.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

70% Film studený jako psí čumák. Technicky samozřejmě OK (až na tu ne zrovna přesvědčivou exhumaci Petera Cushinga), ale silné emoce tomu chybějí jako sůl. Tohle by se Abramsovi nestalo.

Čarodějnice (2015)

Na můj vkus příliš hysterie místo napětí. Docela utrpení to dokoukat.

Mělčiny (2016)

Koncept prsatá blondýna versus žralok prostě nemohl zklamat.