Operace Silver A (2007) (TV film)

To, co bych sem napsala, by bylo jen opakování kOCOURa a ostatních. Skvělé. Jiří Strach patří mezi mé nejoblíbenější režiséry a jeho počiny jsou film od filmu - zkrátka úžasně zraje. I když se mi líbily i jeho prvotiny. Vybral skvělé herecké obsazení a příběh. Toto dílo není tak o válce, jako o lidech. Klára Issová byla pro mne jednička. Opravdu umí hrát i jen očima, na což si vzpomínám, že takhle brilantně hrála(je) i paní Hlaváčová.

Robinson Crusoe (1997)

Tři jen díky P. Brosnenovi. Dal tomu aspoň trochu šmrnc.

Oběti - Svědek (2001) (epizoda)

Obávám se, že v tomto tv filmu se nebrojí proti občanské činnosti (kiddo), ale reálně nám mimo jiné ukazuje i korupci tam, kde by neměla být. Hnus je v podstatě to, co je v tak skvělém filmu zachyceno. Bezelstný, pracovitý, průměrný člověk, kam se může v podstatě propadnout.

Nevinné lži (2013) (seriál)

Proč ČT nerozdělila tento na sebe nenavazující seriál stejně tak, jako Oběti? Každý díl měl jinou kvalitu, režiséra, herce.... Jinak jen díky skvělému hereckému obsazení dávám o hvězdu víc.

Oběti - Jiný člověk (2003) (epizoda)

Oproti ostatním dílům z cyklu Oběti, tento považuji zatím za nejhorší. Hodně vykonstruovaný, nepřesvědčivý a nestrhující.

Bílé peklo (2001)

Pro mě silný příběh, pustila jsem si ho za týden znova.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Neušel mi jediný díl. Skvěle provedená práce i herecké obsazení. Asi jako u všech, některý díl oslovil více, některý méně, to i ve velkém počtu záleží na divákovi, ale v celku velmi vydařené. Hl. hrdinové, kteří promlouvající do kamery, považuji za dobrý postoj, kdy se nám jakoby duševně obnažují se svými pocity. Jen jsem se podivila, že z 12ti dílů opakovali vždy jen 11 (chyběl tuším díl 9, nebo 10 s názvem Ukradená spermie s Aničkou Polívkovou).

Příběh kriminálního rady (1994) (TV film)

Kniha většinou předčí film, proto je nutné, dívat se nestranně. Skvělé výkony všech herců,

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Jiří Strach je jeden z netalentovanějších režisérů u nás. Má vždy cit pro dané téma (komedie, krimi, psycho, pohádka...), pro dobu, ve které se děj odehrává a také pro výběr herců. Navíc se mi zde líbí propojení skutečné matky a dcery ve filmu.