Kámoš k pohledání (2009)

Jasona Segela mam rád, ale považoval jsem ho za herce jedne role (HIMYM, Kopačky), ale tady dokázal, že dokáže, a to dokonce velmi dobře, s přehledem zahrát i suveréního frajera. Samozřejmě už od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale to by až tak nevadilo. Bylo to vtipný, dokonce moc vtipný, takže pěkný 4*.

Stáhni mě do pekla (2009)

Mno nejsem si moc jistý, jestli jsem to správně pochopil, ale horor? :-) Musím říct, že vpodstatě celý film sem neztratil úsměv....u některých scén sem skoro brečel smíchy. Podle traileru jsem se na tento film docela dost těšil, ale bohužel jsem dost zklamaný. Kdybych to hodnotil jako parodii na něco, tak 4*, ale jako horor musím dát pouze 2*.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Bezkonkurenční seriál na Jetix. Ptakopysk Perry rulezzz :-)

Pařba ve Vegas (2009)

Pravděpodobně kdybych to viděl v kině, hodnotil bych jinak...ale sám doma jsem se bohužel moc nepobavil. edit: Po opětovném shlédnutí na kvalitnější aparatuře musím určitě na hodnocení přidat. Je to fakt docela prdel :).

1 Night in Paris (2004)

Není škaredá...:-) a je to docela sranda....xD

VyVolení (2005) (pořad)

Pouze za první sérii.....

Pustina (2006)

Nevím proč jsem se k tomuto filmu dostal až teď, ale mě fakt dostal. Samozřejmě námět je otřepaný jak moje šňůrky u bot....tzn.klasická vyvražďovačka - krev, nechutnosti, atd.....Ale tento film má podle mě dobrý dost dobrý příběh, atmosféra taky výborná a hlavně skvěle zvolené prostředí....musím se přiznat, že jsem toho nenápadnýho týpka fakt od začátku neodhadl a konec mě docela překvapil....takže sice možná nadnesený, ale za 4*.

18 Year Old Virgin (2009)

Větší sračku jsem už hodně dlouho neviděl, ale ve tři hodiny ráno dobrý :-). Řeknu to tak....nenudil jsem se a občas jsem se i zasmál....hlavně bobřík v koupelně, což nebylo sice moc vtipné, ale k zamyšlení ;-). No samozřejmě náročnějším uživatelům absolutně nedoporučuju xD. Jednu hvezdičku za Lauren Walsh, která tady byla fakt kost :-).

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Odcházel jsem z kina a za dvě hoďky sem nevěděl že sem byl na novém Harrym Potterovi. Takže někde bude asi chyba. Po první polovině jsem si říkal, že to snad není možné. Až na úvodní nájezd smrtijedů mi to připadalo jako špatný vtip, místy komedie, takové kouzelnické Beverly Hills :-). Druhá polovina už nabrala docela rychlejší spád, ale připadalo mi, že si to na "temný film" pouze hraje. Samozřejmě nebudu vyčítat oblíbenou frázi, že film byl opět osekáný a bez knížky bych věděl prd, ale některé scény si opravdu mohl Yates odpustit a nahradit je nějakými jinými, trošku akčnějšími a pro film určitě důležizějšími. Hodně mě potěšil vývoj osobnosti Draca, zahraný opravdu perfektně (scéna plačícího Draca me fakt dostala). Snad ještě záverečná smrt Brumbála, kdy jsem opravdu pomalu uronil slzu, byla taky docela dost dobře udělaná :-). Jinak pro mě absolutní zklamání roku, první půlka za 2*, druhá slabé 4*, takže celkově 3*. Možná po shlédnutí anglické verze pozměním své hodnocení....no uvídíme :-).

Arnoldovy patálie (1996) (seriál)

Vždycky mě fascinovala ta jeho šišatá hlava :-), Je sice pravda, že jsem to dlouho neviděl, ale co si pamatuju, byla to docela prdel :-).