Jedině ona (2010)

Lehká, svěží a místy i vtipná romantická komedie. Klasický romantický příběh v obměněné situaci , ale typicky zapadající mezi podobné snímky stejného žánru. Jednoduše řečeno oddychovka.

Surfařka (2011)

Pěkné, emotivní.... podle skutečné události. Je pravda že snahu žít, překonat trable, postavit se osudu a i přes neštěstí žít kvalitní život jsme viděli už tolikrát. Že tento, ikdyž povedený, kousek se v té záplavě tak nějak ztratí. Obsazení je dobré. Skutečnost příběhu je obdivuhodná, ale ruku na srdce kolik takových ještě obdivuhodnějších lidí existuje a netočí se o nich filmy a nevíte o nich....? Beru to, líbilo se mi to, ale víc jak 3* dát prostě nemůžu...

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Nějak nevím co si o tom filmu mám myslet. Téma není špatné, ale samotný film vyvolává spíš více otázek než odpovědí. Nehledě na to, že mnoho situací je velmi diskutabilních. Na druhou stranu je zde i mnoho postřehů, které jsou zajímavě zpracovány. Líbilo se mi maskování Gordona i jeho snahu napodobit grimasy Willise - to je plus. Celkově je to takový sci-fi průměr. Nenadchne vás ale ani neurazí. Senzaci rozhodně nečekejte!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Přiznávám se, že totálně odvázaná sem z toho nebyla. Všechny akční scény mi přišly tak děsně hollywoodsky umělé s typickými nekonečnými zásobníky, nesmrtelnými a nezranitelnými hrdiny. Humor tu byl to je pravda. Ale že by to neslo nějakou myšlenku nebo poselství nebo aspoň nějaký jednotící prvek to opravdu ne. Závěrečná bitka je odfláklá ikdyž vzhledem k realitě bližší, ale vůči zbytku filmu nedostačující. No tak nevim ale lépe jak 60% rozhodně nedám.

Switch (2011)

Rozhodně nepříjemná událost, ale aby se z takové mladé paní stala jen návalem adrenalinu vojanda ve stylu JASONa BOURNa? Tak to vám nežeru. Ale jinak relativně povedený snímek, nadupaný akcí a zvraty. Takže ve své podstatě to není tak zlé... oddychovka - možno vidět vícekrát svých 60% si právem zaslouží

Příprava na Vánoce (2012) (studentský film)

Kouzelné :-) a na krátký film povedené. Přeji mnoho zdaru v další tvorbě. Konečně vím k čemu jsou poutka na plyšácích ;-)

Nezapomeň na mě (2010)

Život, vztahy, chvíle.... vše může být v okamžiku jinak.... Jak málo stačí.... Co se dalo stihnout a co se už prostě za života nestihne.... Působivé... Věřím že v ten osudný den se klidně nějaký podobný příběh mohl nějak takto skutečně udát, díky i za toto velmi působivé provedení.

127 hodin (2010)

Když srovnám s pádem do ticha tak to asi díky hudbě na mě působí lehce teatrálně a nevím zda mám pociťovat lítost nebo se smát. Nějak mi nesedí hudba, vážnost situace a střih či flashbacky. Celý snímek vyznívá ve finále spíš jako špatný vtip, který je ale bohužel podle skutečné události.

Den & Noc (2010)

Nápadité, zajímavé... pravdivé :-)

André a včela (1984)

Představa v jaké době to vzniklo a s jakou dostupností techniky se toto musí po zásluze odměnit! Great job! Zde jsou prazáklady moderních animáků ;-)