Sexy párty (2002)

Vy místní hvězdy víte hovno, co je komedie. Prej: ''Musel jsem odvrátit oči'' trapáku.

The Brown Bunny (2003) odpad!

Tak to vypadá, že Vincent Gallo je jenom vypatlanej feťák, páč jinak si tuhle sračku nedokážu vysvětlit.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Tohle jedna z největších hovadin, co jsem kdy viděl. Plno naprosto stupidních mini příběhů nacpanejch známejma hercema. Hugh Jackman má koule na krku, Anna Faris chce aby se na ní je přítel vysral...Nejhorší je, že to neni ani vtipný a to ani trapně vtipný. Je to prostě hovadina. Tohle se opravdu může líbit jenom feťákům a vypatlanejm mozkům.

Jedinečný (2001)

Souboje alá Matrix, akorát mnohem horší triky a šílená hudba.

Transformers: Zánik (2014)

Kdo jde do kina na Transformers a očekává složitý děj, nějáký přínos nebo filosifický kecy, tak je idiot a neměl by se tu vůbec projevovat!!! Efekty, souboje super, Mark je sympaťák, jediná co mi vadilo, byl vedlejší příběh dcery a jejího přítele. Naprosto zbytečné. Jinak od jedničky je znát určitý úpadek, ale stejně ten čas strávený v kině rychle uteče a odcházíte spokojení minimálně s audio-vizuálním zážitkem. Údajně při natáčení zničili nejvíc aut v historii natáčení.

Obávaný bojovník (2006)

Z namyšleného nejlepšího bojovníka se cestou přes utrpení a sázení rýže stane pokorný nejlepší bojovník. Jet Li opět dokazuje, že umí, ale celkově nic moc.

Velmistr (2013) odpad!

Kung-fu + filozofie + artová poetika = strašně nudná hovadina. To se snad ani nedá popsat.

Oko (2008)

No tak horor to určitě neni a Jessica je lepší jako bloncka. Jinak dost nepodařený a nudný remake. Viděno s cz dabingem a přišlo mi, že tam chudák holka pořád jenom ječí.

Temný rytíř (2008)

Ať si kdo chce co che říká, nejlepší Joker byl a bude Jack Nicholson. Ledger se mu alespoň přiblížil. Jediná věc, co mi tady opravdu vadí, je prasečí ksicht Maggie Gyllenhaal. Asi už nebyla k dispozici ošklivější herečka...Jinak opravdu skvělý snímek. Mě osobně se Batman líbí víc v reálném městě než ve smyšleném, jako to bylo u starších verzí.

Poslední vládce větru (2010)

Spousta tance( nebo jak to nazvat), trocha akce, triviální příběh, nic moc herci. Celkově lehce podprůměrné fantasy.