Tides (2021)

Za mě to bylo utahané a strašně pomalé a jak bylo celé prostředí zahalené do mlhy tak byl i děj. Nic převratného se neděje a neřeší. Sice má lidstvo na Kepleru velké problémy, ale zda se dočká nějakého řešení vysláním posádky zpátky na Zem, to je otázka. Za mě celkem špatný zpracování, pomalu, jako z osmdesátek.

Závodník (2020)

Drsný pohled do zákulisí nejslavnější cyklistické soutěže. Seznamujeme se s nelehkým úkolem domestika, který musí odřít celý závod proto, aby ovace mohli sklízet jiní. Když se k tomu ještě připočtou rodinný problémy a nejistota, zda bude mít přes svůj věk místo v týmu i další sezonu je jasný, že o drama nemůže být nouze. Možná jim někdo závidí „pohodovej“ život s tím, že dělají práci, která je baví a ještě za to dostanou královsky zaplaceno a ve třiceti se můžou poroučet. Jenomže jaksi zapomněli, že tomu obětovali naprosto vše většinou od dětství, přes zlomené zdraví, osobní život a prosadit se může jenom opravdu pár na světě. Ne já bych s nimi opravdu neměnil, to budu raději celý život chodit do práce.

Poslední žoldák (2021)

Komediální oddechovka, kde Van Damme ještě umí předvést nějaké ty kopy. Je si vědomej svého věku, takže když se to zabalí do komedie, není to tak trapný, jako jiní akční herci, co si myslí, že budou skotačit ještě v osmdesáti.  Já jsem se celkem bavil.

Základna (2019)

Tak jak již bylo řečeno ve filmu Zachraňte vojína Ryana „pozen“ neboli posraný zelený návrh, tak tady také nějaká geniální hlava vymyslela základnu, která se de facto nedá ubránit. Snímek mi přišel, tedy bojový scény celkem dost realisticky natočený a politika se tam moc nerozmazávala, takže pro mě příjemný překvapení.

Každý tvůj nádech (2021)

- Komentář obsahuje spoiler- !!! Tak nechci moc spoilerovat, ale myslím, že stálo za to si s tím trochu pohrát, když už se to odehrává v takové krásné krajině. Ty chyby, které udělal pan studovaný doktor psychologie, jsou do očí bijící, a tak by se nezachoval ani puberták, aby na sebe všechno vyblil své pacientce. Dále měl asi přístup, když jí léčil k její kartě a asi věděl, jestli má nebo nemá bratra, takže se za něj mohl těžko někdo vydávat a tady raději budu končit. Takový školácký chyby prostě sráží celý dojem z filmu, který se tváří a je nabízen, jako thriller.

Krvavě rudé nebe (2021)

Jako komedie výborný, takhle dlouho od srdce, jsem se vážně dlouho nezasmál. Tohodle se má vážně někdo bát a i když to bere samozřejmě, jako béčko. Nevím sem už asi starej a unavenej...

Mortal Kombat (2021)

Když jeden bojovník používá kouzla s námrazou a druhý je nemá, tak to se to potom bojuje...A aby toho nebylo málo je vysláno k zabití bojovníků, co jsou vyvolení, tedy mají dračí znaménko, něco jako menší godzila, to už mi teda vážně hlava nebere.  Souboje jsou tak napínavý, že jsem u toho asi dvakrát usnul. Omlouvám se, ale už mi není deset. Za mě hodně velká kravina. Procenta na víc, jsou za hlášky a hezkou blondýnku.

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Dobrý den, tak já to vidím takto. Celkem dlouho se to drželo na 70-80%, ale pak se to nějak zlomilo, hlavně ten konec, ala James Bond hadr, byl tak přepálenej, že mě to dost znechutilo. Jinak motiv, dobrej. Nebudu se zabývat, kolik dalších filmů vykradli, když někde něco funguje, neznamená to, že to bude fungovat na pořád…

Trhlina (2019)

Úplně blbý to nebylo, ale nějak oslňující také ne. Byly tam momenty, kde vážně mrazilo, ale kdy se i nudilo. Asi bude záviset tak, jako vždy, na vašem rozpoložení, když to budete sledovat. Za mě lepší průměr.

Očista navždy (2021)

Předchozí díly jsem viděl, takže jsem věděl do čeho jdu. Myslím, že to z celé série nijak výrazně nevybočuje. Pár dobrých nápadů, tam tedy bylo. Hodnotíme film, takže do politiky nemá smysl se pouštět.