Noční bouře (2019)

Film má napětí i atmosféru. Příjemně utíká a člověk se těší na pointu. Takové podobné filmy mám rád. I když bylo zřejmé, jak to celé skončí.

Za čárou (2021)

Člověk se musí zamyslet, zda tomu tak za deset let skutečně bude. Zda za nás budou na bojišti umírat androidi-fajn, ale aby za nás rozhodovali? A sakra…Zpracování se mi líbilo, nenudil jsem se. Já byl spokojený.

Jiu Jitsu (2020) odpad!

Absolutně zbytečný film o ničem. Vhodný tak pro osmiletý kluky, co rádi koukají na bojový souboje. A když se do toho přimíchá ještě nějakej vetřelec z vesmíru, tak by mohli býti spokojeni.

Kosmický hřích (2021) odpad!

Opravdu to dělám velmi nerad a jako milovníka filmů mě to mrzí, ale tenhle snímek je ztráta času. Snažil jsem se aspoň „něco“ z toho vydolovat co by se mi líbilo, co by stálo za povšimnutí. Nevím jestli to má zrovna Willis zapotřebí, ukončovat svoji hereckou kariéru takovými skvosty.

Armáda mrtvých (2021)

Tak co od toho čekat, že? Už jenom podle toho názvu. Takže nebudu dlouho dělat chytrého. Já se u toho bavil a to mě úplně stačí.

2 $ocky (2011) (seriál)

Seriál jsem sledoval již před lety. Nyní jsem si k němu našel znovu cestu a v dnešní posrxxx době, kdy se na nás valí negativní informace o počtu nakažených každý den, je to, jako balzám na duši. Hlavně se nemusí řešit nějaký složitý děj a jenom si člověk užívá hlášky. Obě dvě hlavní představitelky jsou fešandy, což také určitě není na škodu.

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Klasický film s vojáčkem, kterého obětoval systém. Jasně, že musí někoho zabít z jeho blízkých, abychom měli nějakou odpustku za to, co chce spáchat. Jinak komentář je o tom proč se nám to líbilo, ne o čem to je, takže nelíbilo. Dost jsem se nudil, a dokonce se přistihnul že sem si říkal ať už to skončí… Jasně není mi jedenáct, ale Vážení vážně chcete koukat na něco co se za 50. let nikam nepohlo a dalších 50. let bude stejný…

Čtvrtý druh (2009)

Asi jako vždy záleží především, jak k tomu celému přistupujete. Jestli nevěříte na ufo tak na to ani nekoukejte. Pokud si říkáte, že ono možná cosi…a chcete zažít nepříjemnou, tísnivou atmosféru, tak určitě doporučuju.

Annapolis (2006)

Klasickej náborovej sladáček, pro Navy. Když tam namícháme jednoho tlustýho kamaráda co nemá šanci, pěknou důstojnici, co má víc než šanci a otrokáře, který si hraje na válku i v době míru, tatínka co nikdy nepovzbudí a trochu to promícháme, tak koneckonců nakonec proč ne.

Válka zítřka (2021)

Ted budu hodnotit velmi demokraticky, protože jsme na to koukali se synovcem (12) a moji mámou (67) a všichni jsme se shodli na počtu hvězdiček. Já si dovolím přece jenom pár výhrad. Nerozumím proč se ty filmy vykrádají pořád dokola, proč konečně nemůže někdo vymyslet něco jiného. Proč tam musí být vždycky nějakej zkrachovalej dědeček či strejda, kterého neviděli 20. let a ve finále na něm bude hodně záviset a jasně, že se usmíří. To není spoiler, čekal jsem teda tu vlajku na konci a té jsem se nedočkal, tak aspoň něco.