Ostrov (2005)

Vcelku slušný akčňák. Michaelovi Bayovi jsem příliš nevěřil, ale tentokrát se mu to docela povedlo. Bravurné herecké výkony, ale občas nudné a zbytečně natahované :)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

A máme tu čtyřku ! Výborná akční podívaná s Johnny Deppem. Sice malinko slabší, než předchozí díly, ale pořád to je zábavný, vtipný Jack Sparrow ! :-)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nejpřeceňovanější seriál všech dob ! Možná jednou jsem se pousmál, jinak nic. Na Přátele to nemá ani omylem !

Piknik (2014) (TV film)

Tohle já neberu jako film, ale takový oddychový, zábavný pořad, kde se vzpomíná na naši elitu výborných herců. Opravdu oddychovka se vším všudy :-)

Gondíci s. r. o. (2015) (pořad) odpad!

Můj jedenáctý odpad na místě ! Nejspíš ještě horší, než RPL.

Plán útěku (2013)

Nejdřív jsem tomu chtěl dát tři hvězdičky (vězeňské prostředí, nějaké mlátičký, prostě průměrnej akčňák, oukej), ale pak jsem se zamyslel, když jsem viděl Stalloneho a Schwazeneggera, vzmomněl si na tyhle dva chlapíky z Ramba a Terminátora a zapojil do hry i nostalgii a dal i tu čtvrtou. Jak už jsem říkal, průměrněj akčňák s vězeňskou atmosférou, místy mi to trošičku přimomínalo film Vykoupení z věznice Shawsank, ale to už je vedlější :-)

Policie Modrava (2011) (seriál)

Nic moc, ale alespoň se to liší od těch rádoby neoriginálních kriminálek typu Vraždy v kruhu. Příjemná hudba, Šumava, co více si přát ? Opravdu čistý průměr.

Madagaskar 3 (2012)

Mám rád Madagaskar jedničku i dvojku a mám rád animáky, ale tohle je neskutečná slátanina, při které jsem se ani jednou nezasmál.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Ty dvě za Trojana. Jinak žádný pokus o originalitu, opět obří přehrávání herců a jak jsem říkal, kdyby nebylo Trojana, byl byl to jasný odpad.

Diamanty jsou věčné (1971)

Sean Coonery zestárl o čtvery roky, ale mě připadalo, že o deset..Bondovkou nijak nejsem unešen, ale musím konstatovat, že akčně je suprová a možná nejzajímavější scénář. Touhle bondovkou měl Šon ukončit 007 a ne ještě strašit v Nikdy neříkej nikdy.