Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Docela průměrná až nadprůmerná komedie, ale jinak opravdu slabé. Kluci uměli utvořit i mnohem lepší.

Bludiště (1997) (pořad)

Nesmrtelná soutěž. Dostáváš zlatého bluďišťáka!

Na vlásku (2010)

Disneyovky nikdy nezklamou. Možná ještě lepší, než ledové království.

Spider-Man (2002)

Spiderman byl jeden z animáku na kterém jsem vyrostl, ale tohle mě opravdu neoslovilo.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Po dlouhých letech jsem zkoukl zde vychválený a přeceňovaný film Darabonta Vykouopení z věznice Shawshank. Zřídka se stává,že takto přeceňované filmy nakonec vyjdou jako jedna pořádná s***ka. Po pěti minutách jsem nevěřícně koukal a dýchal, jako nějaký opilec a neustále jsem si kladl otázku ,,jak se toto mohl stát nejoblíbenější film'', ale však nesuď knihu podle obalu, nesuď film podle titulků a zasedl jsem. Uběhlo padesát minut a za tu dobu jsem jen nevěřícně koukal, ale naopak, jak je ten film tak úžasný. A takhle to pokračovalo až do závěrečné 142. minuty, ale ten závěr ten byl opravdu krásný. Morgan Freeman předvedl úžasý herecký výkon, ale i Robbins nezůstává pozadu.

Jak se točil Jurský park (1995)

U tohohle jsem se ani trochu nenudil, zajímavé prosazení vizuálních efektů. Super..

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tenhle humor já prostě můžu. Odlehčený, přiblblý, ale správně postavený animák na jednoduchých kreslených postavičkách. Mám to zrovna s bratrem puštěné a rozseká nás, když Stanley promluví sprostě. Tento seriál překopal mojí topku nejúžasnějších seriálových animáků a Spongeboba vytlačil na třetí příčku. Zkultovněné hlášky nikdy neomrzí slyšet ani po sté. Jo a nejlepší je Eric Cartman, všichni o něm mluvili a já si říkal, kdo to do prkvančic je a on je to ten ze South Parku. Ale ta atmosféra se nevystříkla celá a dokonalost sama o sobě, nevím, nevím.

Poslušně hlásím (1957)

Od prvního dílu ubírám dvě hvězdy, druhý díl je pořád o tom samém, nevtipné a celkově to bylo na vypnutí televize. Poslušně hlásím, že tento díl byl nepovedený !

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Na seriál to ani zdaleka nemá, ale co se týče oddychové humoru, kterému nemůže ani ten největší bručoun odolat, tak je to opravdu příjemná, rodinná komedie a překvapilo mě, že Bean nebude ve filmu stát jen tak na větvičce, ale film má i osnovu.

S čerty nejsou žerty (1984)

Rozhodně nejlepší pohádka, která se na České plátno mohla vůbec dostavit ! Nejlepší byl Petr Nárožný a kdyby bylo se přidalo ještě více humoru tak i dám plné hodnocení, ale pro dnešek to maj čerti za čtyři.