Paddington (2014)

Velice povedená rodinná komedie s obrovskou dávkou humoru. Taky máme doma takového malého medvídka podobný Paddingtonovi. Dal bych čtyři, ale chci, aby hodnocení zčervenalo a navíc takovéhle pěkné komedie se nevidí tak často.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Jak tak koukám na mojí filmovou topku, tak silně váhám, jestli si v ní zaslouží být například Karate kid či Karlík a továrna na čokoládu a dát padáka něčemu, jako je ZTRACENÝ SVĚT: JURSKÝ PARK. Zdejší hodnocení nevypadá, že by film byl nějak extra, ale první díl byl hlavně o myšlence a nápadu stvoření samotného Jurského parku, ale přičemž dvojka je, jak zde zmínil POMO temnější díl s výrazně delší akční stopáží a Spielberg se na tomto díle více vyřádil. Uznávám, že jednička byla mírně lepší, ale tohle byl také pětihvězdičkový úlet.

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad)

Asi také už začnu nosit to tričko, jak měl Zdeněk, přeškrtnoutou hrušku. Doufal jsem, že tu jeho rádoby knihu by si snad koupil jen Babica, Halina a Karolína, ale on to je BESTELLER, který si koupilo 200000 lidí, kteří snad podle té kuchařské nuly vaří. Ještě, že na YouTubu jsou ty parodie, to mu vylepšuje pověst.

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad)

Stejně jako šéf na grilu, možná ještě horší, nezážviné, bez originality a to už někdy je i lepší koukat se na tu strašnou Halinu, u toho se můžeš alespoň trochu zasmát, no Zdeňku, tohle jsi opravdu netrefil :(

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Šéf mě tentokrát vůbec neoslovil. Měl zůstat u starých dobrých blafových restaurací, už je skoro jako Halina, nebo Karolína.

Shrek Třetí (2007)

Shreka od Shreka bohužel musím hodnotit níže a níže. Stará animovaná klasika upadá v zapomění, škoda.

Shrek (2001)

Zlobr a jeho osel, který tak trochu upadl, se vydávají zachránit Fionu. Opravdu skvělý animák ! Vtipný a nenáročný a je to i pro dopspělé. Mohl být trochu delší, ale jinak je dokonalý !

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál) odpad!

Já se bohužel s těmi zatracenými českými kriminálkami snad nikdy nesmířím. Od pitavala až po toto. Omamný seriál s nesympatickými herci (ne všichni), ale tady není ani jedno, čemu bych mohl přilepšit. Nerad to dělám, ale nezbývá mi nic jiného, než to normálně hodit do smradlavého odpadu.

Prázdniny pro psa (1980)

Hned po stoličce a polepšovně asi nejlepší film Tomáše Holého.