Noc patří nám (2007)

Tak tohle dílko je dobrý oldschool, dobré výkony Phoenixe, a Duvall i na svůj již poněkud více pokročilí věk vše zvláá taky dobře. Kdo má rád starou školu, musí vídět.

Max Payne (2008)

Třetí je proto, že mám rád gamesu Maxe Paynea, jinak jen 2*

Gran Torino (2008)

Hodně dobrý snímek od Clinta. Sice ten konec jsem tak nějak tušil asi od první třetiny filmu, ale i tak jsem si ho užil. Role Walta Kowalskiho, starého bručouna se mi velmi líbila a hlavně stvárnění Clintem a jeho skvělé životní motto, co si neudělám sám, to nemám. Doporučuji

Tunelové krysy (2008)

Neřekl bych že tohle natočil Uwe Boll. Musím uznat že začátek nic moc, ale pak jak začnou lézt do toho tunelu tak to nabírá docela grády. Má to samozřejmě nějaké neduhy, jakože ve Vietnamu fakt nebyly karabiny M4, tak jak má jeden z vojáků, scénář taky nic moc. Ale tu atmosféru a bezmocnost v tunelech jsem začal docela brát. Jako válečný film o dobývání tunelů musím jen doporučit

Peklo (2003)

Musím uznat že ve srovnání s Undisputed II což je úplně stejnej film je tohle horší, ale i jinak je to dobry, rozhodně lepší van Damme, kdyby takhle pokračoval dál bylo by to super.

Sexy párty 2 (2006)

je to tak na nudné odpoledne, místama jsou tam dobré vtípky ale celkově nic moc

Dlouhá cesta (2002)

Nečekaně příjemná záležitost, s netypickým koncem

300: Bitva u Thermopyl (2006)

tak tomuhle filmu není moc co vyhradit, komiks znám jen zběžně, moc mě nebavil, ale na tohle filmové zpracování jsem se těšil jak malej kluk a právoplatně. Pro někoho kdo hledá akci je to výbornje film. Pokud někdo však hledá hluboký děj, bude možná trochu zklamán. Akční scény jsou provedeny na výbornou. V jedné bitce je použito zpomalení a následné zrichlení, což té zcéně dává úplně jiný nádech. Triky a grafika je na špičkové úrovni, Xerxovi nemrtví a jiná stvoření jsou dokonalá. Herci byli také dobře zvoleni, Butlerovi role Leonida vyloženě sedla a i jeho kapitán je skvěle zahraný. Vypravěč tomu filmu dodává zvláštní tajemný nádech, který já velmi oceňuji. Tomuhle dílku dávám 5* a ještě jedno malé + navíc

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

Vizuálně dokonalé, hudba k tomu filmu sedí jako ulitá. Co se příběhu týče je hodně složitý, takže to chce notnou dávku soustředění. Vše je do cela spletité a až konec to rozmotává. Tenhle film mě donutil přehodnotit můj osobní TOP 5 filmů co jsem viděl

Nabít a zabít (2006)

Ze začátku je to trochu nudny, roztříštěny a zdlouhavy, ale konec to všechno velmi zajímavě pospojuje a celé to graduje. Herci byli v poho, hlavně Freeman hrál dobře, vyjmečně zápornou roli.