• Rodinný

Divočáci (2007)

Motorkářský styl života mě nebere a nenadchla mě ani tahle komedie. Bohužel až moc vtipů je z kategorie homo/hovno/úraz, a tak jsem se jen útrpně ušklíbala. Každopádně úvod - především kolize jednoho z jezdců s plechem, která megavtipně připomíná jednoho mého známého, a scéna z Lawrencova home officu, mě už třikrát oblbly a vždycky na to čumím až do konce :)

V pohybu! (2023) (pořad)

Asi nejsem cílová skupina, pohybu mám přehršel a moje děti zatím vesměs taky. Nicméně tahle přehlídka trapnosportů (aspoň co jsem měla to štěstí zahlédnout) se definitivně zapisuje do mých rodičovských nočních můr. Až někdo z dětí přijde, že chce běhat přes překážky s koňskou hlavou mezi nohama nebo křepčit s holí v rytmu bicích, zapláču, prodám motorku, hokejku, kopačák, živého koně, obejmu nebohou ratolest, popřeju jí úspěchy v extratrapnolize, a odejdu do lesů zahynout v houští. Kdo je vlastně cílovka? Jakože nějaké dítě se strašně chce hýbat, ale neví, jaký sport zkusit? A tady se má inspirovat? Nebo to je jen reklama na pohybové pseudoaktivity? Týnu mám ráda, ten její spolumoderátor se snaží a je v rámci možností vtipný. Dětští prezentéři jsou prkenní (za to nemůžou) a ty tabletové "bombavzkazy" by tam vůbec nemusely být, děcka stejně nemají potuchy, kdo to k nim mluví.

Nejlepší zvítězí (2013) (pořad)

Strašně zajímavý koncept, chtěla bych se toho účastnit, i když z některých disciplín bych asi umřela (strach ze skoku do vody, a trapas při battlu v break dancu :D ), a taky by asi byl problém, že nedělám žádný sport, natož abych v něm excelovala. Jo a taky nejsem dítě. No nic. Každopádně mám sportovce doma a díl s "naším" sportem jsem si užila. Jsem zvědavá na řadu z Ameriky.

Věda je zábava (2004) (pořad)

Některé pokusy nejsou marné, ale ta prezentace je šílená. Moderátoři by tam vůbec být neměli, to je na výplach očí a s dabingem i uší. Proč děti jen posunkují a dělají grimasy, to zůstane také v otázkách, které zůstanou navždy nezodpovězeny.

Traja chrobáci (1976) (TV film)

Je to nápadité a brouci jsou vtipně pojatí, štětky místo tykadel a Bolek má boty skoro jak já :D ale jinak dějem mě to docela nudilo, pár vtipných momentů to nezachrání.

Parta z garáže (2021) (pořad)

Většinou mám s dětskými pořady soucit, tohle je ale tak blbý... Možná kdyby se z toho vynechala ta linka s 'partou', která je nehorázně trapná a jejich pódiový projev k pláči (prvňáčci na školní besídce byli přirozenější a víc cool), tak by to bylo aspoň trochu zajímavý. Takhle se na to nedá dívat.

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Docela výtečný seriál, který bych zakázala vysílat s dabingem. Ten je otřesný a činí seriál nekoukatelným. To muselo dát strašně práce. Děti jsou dabovány dospělými pitvořidly, vtípek se začátečními písmeny pohřben, vše debilně přeloženo, ale kůň řehtá anglicky, atd.

Zrodila se hvězda (2018)

Dtto komentář monologa a za sebe dodám, že takhle mě už dlouho film neotrávil. Na spravení chuti si musím co nejdřív pustit Johnny Cashe s jeho June.