Sólokapr (2006)

Musim ale uznat, ze takovyhle vrah by mi vubec nevadil ;)

Tajnosti (2007)

Ja na takovyhle "hyper-intelektualni" filmy nejsem. Akorat me prekvapuje, ze Martha Issova hrala o deset let mladsi postavu, nez sama je. Ze bychom mirili do Hollywoodu, kde se tohle stalo temer zazitym pravidlem..? :)

Juno (2007)

Vim, ze vetsina lidi si z tohohle filmu odnesla neco uplne jineho nez ja - emotivnost, prijemny pocit na srdci, optimismus... Bohuzel to na me natolik nezapusobilo. Ano, Juno je moc prijemna zalezitost, ale ze bych z toho byla nejak supernadsena, to bohuzel ne. Ovsem prekvapila me Jennifer Garner, protoze po rolich Elektry apod. mi ukazala, ze vubec neni spatna. Uzasny mi prislo to "prozreni", kdy si nejprve myslite, jaka je to stihacka, a nakonec zjistite, ze je to uzasna zenska, co to ma v hlave srovnany. S mimcem v naruci vypadala nadherne :)

Volání o pomoc (2007)

Dojemne, emotivni, krasne. Sandler tu konecne predvedl, ze umi hrat a ovlada vic grimas nez jenom "jsem urcite moc vtipnej". Posledni tretina je absolutni dojak. A ocenuju, ze tema 11. zari tu neni nijak umele nastrcene.

Osm bláznivých večerů (2002)

Hodne zajimava hodnoceni - je videt, ze bud se tenhle film lidem hrozne libi, nebo jsou jim absolutne znechuceni :) Ja se pridavam k prvni skupine, mozna sem vadna, precitlivela a vubec, ale pobrecela sem si, zasmala se i nahlas a vubec... Tenhle film se mi dost libil. Pro male deti ale rozhodne neni (jen pokud nahodou netusi, co je to "erekce po ranu").

Superbad (2007)

Superbad? Supercool :)

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Jsem trochu na rozpacich. Je tu par uzasnych momentu - vozralej Hellboy, tumor nebo Can't smile without you (hit letosniho leta?;) ), jenze to vsechno nakonec zazdi nespocet hloupych a rekla bych "hollywoodskych" prvku. A zrovna u Del Tora me to mrzi nejvic. Z Liz se nam stala drsnacka, lidi sou zli a cosi jako elfove jim chtej pomoct, cela ta blba myslenka s detma... Nejlepe z toho vseho pak vyjde Doug Jones, ktery tentokrat dostal vetsi prostor a ukazal, ze umi byt vic nez "pseudo-zaporak Silfer Surfer".

Bazén (1969)

Jeeezis, koncentrovana nuda, vizualni prasek na spani, Deray jako uspavac hadu. Pardon, ale i hezky natoceny film muze byt pekne na nic.