• Thriller

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Pohádka se mi líbila. Sice trochu strašidelná. Hrál tam ještě pohledný Dlouhý. Obsazení skvělé. Co víc si přát?

Upír Nosferatu (1922)

Vynikající na tu dobu. Nevadilo mi, že to nebylo dabované. Hudba mluvila za vše a titulky v angličtině stačily.

Falco (2008)

Myslela jsem, že Johny Depp hraje Falca. To by byl asi vtip:). Je mu Manuel Rubey podobný a hrál Falca moc dobře i zpíval. Jinak film je dobře udělaný.

Bestiář (2007)

Souhlas s milkou. Hlavní představitelka mi není sympatická a ani ta herečka. Bylo mi líto těch chlapů a Vašut byl směšný. Do kina jsem na to jít nechtěla. Když jsem viděla jen jednu ženu a tolik fešáků k ní na plakátě, tak mě napadlo, o čem to bude. Nebyla vůbec vybíravá, když šla skoro s každým. Nebyla to ta nym...manka?

Fotograf (2015)

Nic jsem od toho nečekala a proto přišlo příjemné překvapení. Roden hraje božsky. Nečekala jsem, že se tak zasměju a příjemně pobavím. Dlouho jsem se u filmu tak nezasmála. Dobře zahrané M. Málkovou, překvapila. Mrchu hrála dobře a je víc sexy než Sára. Líbila se mi i hudba. Málokterý český film se mi poslední dobou líbil tak jako tento.

Nebeská stvoření (1994)

Kdyby se všechny špatné matky zabíjely, tak by skoro žádné nebyly. Škoda, že nebylo ve filmu, jak holky po vraždě dopadly. Ať byla její matka jakákoliv, zabíjet ji neměly. Myslím, že jsou o dost horší matky. Smrt si určitě nezasloužila. Chápu, že holky v tomto věku jsou k autoritám plné nenávisti, ale zabíjet rodiče, to snad ne. Kdyby pár let počkala, pak by odešla sama. Škoda, že jsem film neviděla v češtině.

Jmenuji se Sára (2007) (TV film)

Nelíbila se mi postava Sáry. Herečka byla toporná a nikdy se mi nelíbilo, jak hraje. Peter O. byl přesvědčivější a sympatičtější. Jinak téma a děj byl zajímavý. Kdyby místo Jennifer Beals byla obsazena lepší herečka, víc by se mi to líbilo. Nedávala do své role žádnou emoci. Byla studená jako psí čumák.

Letní příběh (1988)

Bylo to hezký. Pobrečíte si. Dobře angličtinu neovládám, tak jsem tam neporozuměla dvěma věcem. Koukala jsem, jestli seženu knížku a neseženu. Tak smůla. Už nebudu raději koukat na film bez titulků, když neseženu knihu. Film mi ani nedal spát. Tak hodně mě dostal.

Rozchod (2009)

Nechápu, jak se ženská může takhle zblbnout do chlapa. Kdyby se s ním sešla párkrát a pak se vrátila, tak to beru. Ale opustit bohatého manžela, kvůli dělníkovi s nečistým trestním rejstříkem? To je nerozum. Jinak Kristin hraje výborně, jako vždy. Vypadá na svůj věk moc dobře a zraje jako víno.

Tábor 14 (2012)

Nechápu, proč se chtěl vrátit do tábora. Když matku mu zabili i bratra, dokonce asi i otce. Zkrátka věděl, že ho tam nic dobrého nečeká. Asi protože měl Stockholmský syndrom. A to je na léčbu. Byl zvyklý na týrání, na život v táboře a na své trýznitele. Má zničený život kluk.