Bláznovo zlato (2008)

Ale co, dnes mám dobrou náladu, tak budu štědrý a přikloním se ke 3 hvězdám. Jak co si budeme povídat Indiana Jones a seriál Lovci Pokladů, už vyplýtvali snad všechny možné pžíběhy o hledání pokladů, takže by se mohlo zdát, že už není z čeho brát. Autoři to věděli, samotné hledání pokladu nebylo zase až tak těžké a neobvyklé a proto vsadili na trochu jiné pojetí. Rozvedený páreček, raper co vlastní ostrov, milionář se znuděnou dceruškou a samozřejmé nepřátelský lovec pokladů. Chvílemi to bylo zajímavé, chvílemi méně. Celkově, jako zaujatý kritik filmů o hledání pokladů bych to shledal jako průměrný pokus. V kabátě komediálním pak film není žádný průlom, ale tak zase sem se na druhou stranu nenudil, takže taky průměr. Onao není to ten pravý šálek kávy, ale když už sem si to levný kafe dal, tak sem si ho v pohdě vychutnal až do konce a kašlu vám na nějaký strhávačský recenze, na to mám jiný filmy, že jo kluci z Roxbury :-))))

Na plovárně (1998) (pořad)

škoda, že to mc nesleduju, protože je to podle mě dost dobře vedený pořad s Markem Ebenem s opravdu vzácnými hosty.

Noc s Andělem (1999) (pořad)

Kdo rozumí hudbě, tak Noc s Andělem musí mít prostě rád.

Zdivočelá země (1997)

Dobrý seriál a kruté době. Asi proto mě to nikdy tak moc nelákalo.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Dobré příhody, přiléhavý humor a extra výkony pánů Töpfera a Trojana mě pokaždé lákaly na tento seriál. řekl bych, že je zde vidět určitý druh nové kvality :-)

Z pekla štěstí 2 (2001)

Mistře Gotte, kam jste se nám to zase vetřel. Jeďte radši do Německa zpívat včelku Máju.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Míra Donutilů umí vyprávět historky asi nejlépe ze všech českých herců, naprosto bezkonkurenční.

Final Fantasy: Esence života (2001)

Velmi působivé a dobře zpracované. Fantasy mám moc rád, přesto jsem nedoufal, že to bude až tak dobré, je to přece animák.

Vesnice (2004)

Jakože dobrej film, jenže u hororu by se měl člověk bát...toho se mi dostalo velice pomálu. Snad to shlédnu někde na chatě ve tři v noci a pak možná změním názor :-)