Room (2015)

Unesená a zneužívaná žena a ještě s dítětem je velmi silné a depresivní téma. Líbil se mi fiktivní svět, který Joy Jackovi vytvořila a bylo zajímavé pozorovat, co všechno je pro takové dítě vlastně nové a nebezpečné, když se dostane do reálného světa. že to není dobré pro psychiku unesené ženy je samozřejmě jasné a i když v době únosu si vedla nesmírně silně, venku se sesypala jako domeček z karet. Co mě jedině rušilo celý film, že ten chlapec byl na 5 let hrozně velký, bylo to moc vidět, že je mu 9.

Humr (2015)

Tak tohle byla opravdu nechutná vidina budoucnosti, ale ty šílené nápady mě hodně bavily. Jen by mě zajímalo, jak probíhala ta přeměna ve zvíře.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Miluju Sherlocka, ale tenhle díl byl na mě trochu moc. Jen doufám, že další díly už budou normální a s tímhle nebudou mít nic společného.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Pořádně drsný film, zima z něj sálala každým okamžikem a záběry s medvědem byly dechberoucí. Nenudila jsem se u tak dlouhého filmu ani chvíli.

Osm hrozných (2015)

Moc ukecané a moc dlouhé, ale stejně mě to bavilo. Vzít nůžky, pěkně to prostřihat a byla by to pecka.

Brooklyn (2015)

Normální romantický film, zač ta nominace na Oscara, to nechápu. Přišlo mi to jako příběh o dívce, která nějak neví, co vlastně chce a rychle zapomene na to, kolik lidí pro ni něco dobrého udělalo.

Bezpečný přístav (2013)

Ústřední dvojice mě nějak nevzala za srdce a celá ta pointa mi přišla hloupá.

Infini (2015)

Námět hezký, zpracování mizerné. Příliš se tam mluví a málo jedná, až to chvílemi, hlavně v závěru, leze na nervy. Konec je velmi podivný.

We Are Still Here (2015)

Nemám ráda boj s duchy, protože to je velmi nerovný boj, ale jinak to bylo fajn - strašidelný dům, divní sousedé, temná minulost toho místa...