Nebe (2002)

Tykwer-Blanchett-Kieslowski a už jsem věděla, že to prostě musí být dobrý film. Tíha viny a odpovědnosti za smrt tolika nevinných lidí a otázka, jestli byla vinna jen sama Philippa, osudové rozhodnutí mladého policisty a odevzdanost ve tváři jeho otce, to jsou ty nejsilnější momenty NEBE. Nad typickým Tykwerovým koncem jsem se pousmála a myslím, že byl nádherný.

Nebe a dudy (1941)

Příběh je sice prostinký , ale Plachta naprosto dokonalý.

Nebeská stvoření (1994)

To bylo tak hezky natočené, vesele, svižně, samá hudba, že vás ten závěr úplně šokuje.

Nebezpečný vlak (1999) (TV film) odpad!

Proč někdo točí tak zbytečné, nudné a nezajímavé filmy. Pilot ve vlaku bez strojvůdce, jediný génius, který zachrání 200 lidí. Trapně dojemné scény, nelogičnosti, nesympatické postavy, prostě to nemá jediný klad, proč s tímhle filmem ztrácet čas.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Jeden z nejzvláštnějších filmů, jaké jsem kdy viděla. Příběh pomsty s neobyčejně drsnými scénami, plný černého humoru s výbornými hereckými výkony a tak spletitým dějem, že ještě dlouho po filmu řešíte, co se vlastně stalo a víte, že tenhle film chcete vidět znovu a znovu a znovu.

Nehýbej se (2004)

Nemůžu si pomoct, ale já jsem nedokázala uvěřit tomu citovému vztahu, který si pan doktor vytvořil k mladé ženě, co vypadala jako nejhorší spodina a že by spolu vedli dlouhé a zajímavé hovory, to se taky říct nedá. Jedině že by ho tak uspokojoval sex, kdy si mohl dělat cokoliv, včetně toho, že jí i ublížil a ona si nestěžovala. Pak ale nechápu tu zoufalou lásku.

Nejasná zpráva o konci světa (1997)

Vrtulníky a samopaly byly na mě trochu moc, jinak to byl typický Jakubiskovský film z dob, kdy ještě točil slušné věci. A taky už vím, z čeho čerpal Shyamalan, když natočil Vesnici.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Ani nevím, proč dávám tak vysoké hodnocení - za Honzu Dolanského samozřejmě a za dvě hezké neokoukané herečky, jinak to byla nuda k uzoufání, pohádkové kouzlo veškeré žádné, děsivý hudební doprovod a spousta herců, kteří buď nikdy neuměli nebo zapomněli hrát. Působí to na mě dojmem, že to je pohádka pro hodně malé děti, pak bych ještě pochopila, že to vypadalo, jak to vypadalo.

Nejvyšší nabídka (2013)

Můj problém je, že jsem tomu všemu ani na chvíli nevěřila a to je špatně.

Německo v roce nula (1948)

Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že filmy tak bytostně se dotýkající národních bolístek by měl točit ten dotyčný národ sám. Působily by pak mnohem uvěřitelněji a realističtěji.