Copak je to za vojáka... (1987)

Znáte ten pocit, když máte něco uloženého hluboko v srdci a nevíte, co to je ? Já tam mám kromě cév tenhle film. Mohu vám zaručit, že se nudit nebudete, ani to nejde. Vždyť budete mít oči připoutané k obrazovce, jako zámek ke dveřím. Po humorné stránce film nestrádá a ví, kdy a kam jaký vtip umístit. Herecky nemám, co bych vytkl. Začínající mladé hvězdy zářilo už tehdy. Dřív, v roce 1988 to musela být pecka !

Dobrodružství Hucka Finna (1993)

Herecky i dějově příjemný film, který neuškodí, ale ani nějak zvlášť nenadchne. Za konec dávám 4 hvězdy, protože 5 by bylo prostě moc. Film se výjimečností nějak kasat nemůže. Plynulost byla pěkná a film hezky utíkal. 65%.

Génius - Kapitola čtvrtá (2017) (epizoda)

Albertovi se dostává zasloužené slávy. Opět výjimečný díl. Lze pochválit špičkovou kameru, barvy a velmi dobrý příběh. Prostě zase nemám, co bych vytknul.

Venom (2018)

Tak to bylo něco. Něco úžasného. Nejen, že se pobavíte, ale uvidíte i špičku vizuálních efektů. Opravdu, asi nejlepší film, který jsem viděl- a vystupují v něm nějací tihle superhrdinové nebo antihrdinové, či co. Herci skvělí, humor na úrovni a prostě zažijete grafický orgasmus. 85%. Venom je prostě zabiják a myslím, že o něm ještě uslyšíme.

Supersmradi - Malí Géniové 2 (2004)

Jsem asi jediný, kdo dal filmu víc, jak 2 hvězdy, ale mám k tomu své důvody. Když se řeknou filmy mého dětství, představím si samozřejmě Boba a Bobka, Maxipsa Fíka s Ájou, ale mezi těmi spousty postav se objeví i Kahuna. Dobře, není to herecky a dějově nejlépe zahrané, ale to mým mladým očím bylo jedno. Jasně, kdybych se na to koukl teď, asi by šlo hodnocení dolů, ale... mám k tomu důvod ? Chci vzpomínat na výborný a zábavný film, né na blbost se špatným scénářem.

Tři pírka (2014) (TV film)

Průměrná klišé pohádka, nic víc, nic míň.

Věčně mladá (2015)

Úchvatný film. Ani nevím, kde začít... dobré herecké výkony, skvělé záběry a ty barvy ! Dokonalost. Krásný příběh ubíral čas hezky pomalu, ale nenudil. Jestli se mi někdy splní můj sen, tak takový, podobný film, natočím.

Forrest Gump (1994)

Možná byla chyba se na film kouknout a nevědět, oč tam půjde. Vsugeroval jsem si, že to bude něco na způsob Zelené míle. To jsem se zmýlil. Ale to by tolik nevadilo, ale spíš mi to přišlo takové rozházené... kde byla vůbec hlavní zápletka? Pravda, alespoň to bylo záživné a nezrácelo to energii, ale i přesto si myslím, že celkové hodnocení 95% je trošku moc. Jak jsem psal: je to hezký film, možná trošku delší, ale příjemný a pohodový, ale nic moc výjimečného jsem v něm nenašel. 75%.- po cca 4ech měsících. Po rozležení v hlavě oceňuji výpravu, která byla velmi dobrá. A celkově na mě film začal působit jinak. Měním na 5 hvězd že čtyř dne 8.4. 2019.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Jestli si dobře vzpomínám, tak mě bavila asi jen jedna epizoda, ostatní mi připadaly o ničem. Nápad hezký, ale špatné zpracování ubíjí lehkosti a plynutosti. Herci mi taky nejsou moc sympatičtí. Vlastně mě to vůbec nezaujalo a myslím, že by se jednotlivé nápady na epizodu měli lépe promýšlet, protože někdy tam byly fakt nezajímavé blbosti. Ale co já vím, tak hodně lidí to baví, také to je asi jen můj názor. 25-30%.