Génius - Kapitola třetí (2017) (epizoda)

Seriál opět přeskočil na dobrou vlnu a řítí se po Albertově, zatím né až tak zdařilém, životě. Nic mu nehraje do karet, nemůže sehnat práci, starosti s Milevou, atd... opět skvěle odvedená práce, ale jse trochu zklamán, očekával jsem, že dvojí časová osa života bude ve všech, a né jen v prvním díle. Ale možná je to dobře, po přibývajících dílech by to mohlo začít nudit. Dále si nemůžu pomoci, ale tento seriál používá strašně zajímavý způsob natáčení, třeba zabere jen půlku obličej, nebo tak něco, a to ne super. Barvy jsou taktéž výborné- zkrátka se tomuto v obraze může rovnat jen málo věcí. Příběhově to bylo taky v pořádku a já nevidím důvod, proč nedat plný počet bodů. Jen taková má domněnka, myslím si, že se ty časové osy v posledním díle spojí- navážou na sebe. Tak uvidím, jestli jsem se mýlil nebo měl pravdu: 24.9. 2018.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Film jsem po půl hodině vypl, protože mě nebavil, proto sem nebudu dávat hodnocení, ale mohu sem přispět komentářem. Herecky je to asi dobré, psychiku se podařilo vystihnout, ale furt mi tam něco nesedělo. Celé mi to připadalo, jako když já jsem se pokoušel natočit "svůj film"- kameru jsem posouval z místa na místo, byly tam hluché scény a zvuková stopa létala od pekla k nebi.

Život brouka (1998)

Po grafické stránce je to vynikající. S příběhem byste u dospělých asi moc neobstáli, ale i tak si myslím, že je to velmi povedený film. (Ten příběh je taky v pohodě), ani jsem se nenudil, naopak jsem se příjemně bavil.

Dennis - postrach okolí (1993)

Film mého dětství, kolik hodin já strávil koukat na tento úžasný film :).

Génius - Kapitola druhá (2017) (epizoda)

První díl nasadil vysokou laťku. Sice tu byla opět úžasná kamera, nad kterou by se rozplýval i ledovec, ale dějová linka mě moc neoslovila. I přesto je to velice dobrý díl. 80%.

Byl jsem Youtuber (2018)

Za mě nejpovedenější dokument- ohledně ytberů. Skvělá kamera, rozhovory s ostatními a délka, zpracování, prostě skvělé, není, co bych vytkl. Mnohem lepší, než Nejsledovanější.

Génius - Kapitola první (2017) (epizoda)

První díl špičkový. Kamera na nejlepší úrovni, scénář a herecké výkony, taktéž super. Skvělé bylo prolínání mladého a pozdějšího života. Těším se na další zajímavé díly tohoto zatím výborného seriálu. TOP.