Vlk z Wall Street (2013)

Má to spád, napriek dĺžke to nenudí. DiCaprio je výborný, Hill je ešte lepší, Margot Robbie je presne to čo má byť - tá najviac sexy ženská vo filme za neviemakodlhúdobu. Scorsese je génius a ja som bol veľmi spokojný.

Sněhurka a lovec (2012)

Hrôza a des. Jedna hviezdička za Charlize, ktorá je krásna a krásne démonická a druhá za vizuál. Jedného dňa niekto pochopi, že môže zobrať kus dreva, namalovať na ňu smajlíka a odohrá s ním rovnaký výkon ako zvyčajne odohrá Kristen Stewart. Charlize by som bral stokrát viac ako ten pytel bez charizmy.

Sněhurka (2012)

Pre mňa milé prevedenie klasickej rozprávky do filmovej podoby. Sedí mi o dosť viac ako tá príšerná vec s Kirsten Stewart. Občas je to aj vtipné a Lili Collins a Julia Roberts je výborná kombinácia. Dokonca mi neprekáža ani evidentná snaha o prílišnú emancipáciu Snehulienky.

Trollové (2016)

Generická, hlúpa, nezmyselná sračka.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Na tento film sa vcelku dobre pozeralo, ale inak to bol čirý nezmysel. A nemá zmysel to porovnávať s Avengermi. Ide o to, ako vážne sa ten film od základu berie. Looper sa hrá na vážny film. Máte ho brať vážne. Ale to sa nedá, pretože logika filmu je deravá, ako rešeto.

Take me out (2017) (pořad)

Toto, dámy a páni je zrkadlo našej spoločnosti. Žiadna paródia by tak nádherne nereflektovala. Skupina zúfalých chlapov, ktorí trávia dlhé poobedia v posilke a večery v disco kluboch s botoxovými a silikónovými slečnami, ktoré sa nechajú celý večer vydržiavať a potom radšej dajú pred zadným vchodom SBSkárovi. Presne títo chlapci potom zdieľajú všelijaké hlbokomyselné citáty o pravej láske. Idú tam a machrujú svojou kariérou DJa, svojim VW Passat r.v. 2005 a už ničim iným, pretože žijú s mamou v 2+1 a vlastne nemajú žiadne normálne záľuby a nemajú čím zaujať. Na druhej strane je niekoľko zaplatených herečiek, ale aj pár slečien, ktoré buď boli kopnuté do zadku už tak 10timi chlapmi behom 2 rokov, alebo preberali, až ostali samé, alebo sú proste hlúpe alebo neznesiteľné. Čo majú všetky tieto osoby spoločné je nedostatok sebaúcty a častokrát aj neznesiteľnú osobnosť. K tomu otrasní moderátori. A najlepšie je, že keď sa nad tým povznesiete, tak sa na tých úbožiakoch môžete skvele zabaviť a ako bonus máte perfektný materiál pre štúdium ľudskej psychológie.

Všemocný (2011)

Môj obľúbený oddychový film. Síce je to opakovaný námet, ale veľmi dobre spracovaný, zábavne natočený. Bradley Cooper je výborný. Film nestáca dych celý čas. Síce sa nájdu chyby, ale nič čo by sa nedalo odpustiť. Až ma trochu mrzí, že takýto "hajzlík" získa obrovskú moc a proti nemu stojí veľmi inteligentný a šikovný chlap, ktorý si všetko odpracoval, vybojoval a získal svojimi vlastnými schopnosťami. Bohužiaľ, chýba mu tá pilulka.

Brazil (1985)

Mrazivé, depresívne a nadčasové. Vážení, takto to môže skončiť, pokiaľ sa ako spoločnosť neuvedomíme.