Zahulíme, uvidíme (2004)

Třeba mě zabte, mě to připadalo vtipný a to jsem si předtím nezahulil. Výjimečně vhodně zvolený český název filmu, i když s originálním, jak je u nás dobrým zvvykem, nemá nic společného. p.s. Reklama "Marihuana zabíjí" mě fakt dostala ;-)

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

ˇHodnotím tak vysoko proto, že bezpečně vím, jak velkým zážitkem by ten film pro mě byl třeba v dvanácti letech. Dnes už mi to přijde jenom "celkem slušný" , ale film je určen spíše dětem, takže je to hodnocení adekvátní.

Hrob světlušek (1988)

Po shlédnutí takového filmu si uvědomíte, jak důležité jsou vaše starosti typu, mám si koupit plasmový televizor nebo projektor a sakra ! soused už má zase nové auto. Povinně bych nechal promítat všem lidem, kteří si myslí, že se mají špatně.

Bokovka (2004)

Film, který zřejmě docením až s přibývajícím věkem. Po všech stránkách dobře odvedená práce, ale nejvíc jsem bavil v případech kdy se probíraly drobné chuťové jemnůstky vína, o jejichž rozeznávání si bohužel můžu nechat jenom zdát. p.s. Doufám že na stará kolena nedopadnu jako hlavní "hrdina". ***1/2

Requiem (2001)

Takový trošku jiný Purporový řeky. Dokonce jsem byl spokojen i s hereckým obsazením, ale když vidím ty ostatní hodnocení, tak se cítím tak trochu exoticky :-)

Na dotek (2004)

Tak tenhle film je oříšek. Herecky brilantní, nejvíc se mi líbil Clive Owen. Scenáristicky taky. Dialogy vybroušené, nečekané rychlé časové posuny. Prostě paráda. Až na ten pocit bezradnosti při závěrečných titulcích, který byl bezpochyby záměrem pana Nicholse. Nutno však dodat - ten pocit nebyl příjemný, ne, ne, nebyl ........

Joey (2004) (seriál)

Ani jsem nedoufal , že by to mohlo dopadnout až takhle dobře. Důstojné navázání na Přátele.

Lovci pokladů (2004)

Typická oddechovka. Pokud vás takové filmy nebaví, tak na to nechoďte. Pokud jimi nepohrdáte, nezklame vás to.